Новий телефон – привід для радості. Покупець очікує на комфортне та зручне користування гаджетом, наявність необхідних функцій і зрозумілий інтерфейс. Але часом очікування не відповідає дійсності і новий пристрій приносить лише розчарування і жалість від витрачених грошей. Представляємо вашій увазі анти-рейтинг смартфонів на ринку, які варто оминати стороною під час планування оновлення телефону.
Вельми популярна модель смартфона у молодого покоління, заявлена як така, що володіє швидкою швидкістю роботи і висококласною камерою. Насправді, телефон працює з дуже сильним підвисанням. Навіть проста відповідь на дзвінок може викликати труднощі: спочатку користувач чує рингтон вхідного виклику, і тільки через 30-40 секунд активується екран, і користувач може побачити, хто йому дзвонить і відповісти на дзвінок. Але і на цьому квест не закінчується – натиснувши команду “Відхилити/Прийняти виклик”, пристрій ще подумає над тим, як відреагувати на вибір. Але ж основна функція телефону – можливість здійснити дзвінок. Навіть із цим Xiaomi Redmi 9A справляється з великими труднощами.
Плюсом до цього йдуть такі самі “підвисаючі” алгоритми дій під час використання додатків, періодичне мимовільне вимкнення wi-fi без видимих на те причин і проблеми з подальшим підключенням до мережі. На основі користувацького досвіду можна зробити висновки і про ненадійність Xiaomi Redmi 9А – на різних сайтах-відгуках можна знайти безліч відгуків про те, що телефон “розсипається” при будь-якому падінні.
Чи вартий такий дискомфорт витрачених 3-5 тисяч гривень – велике питання.
Бюджетний апарат від відомого бренду. У заявлених характеристиках – висока продуктивність, безрамковий яскравий екран і особлива здвоєна система камер для зйомки високої якості. Samsung взагалі вирізняється дуже активною маркетинговою підтримкою всіх вироблених продуктів, та й авторитет компанії на ринку – незаперечний. Так що ж не так з цією моделлю?
У реальності користувач зіткнеться з такими “зручностями користування”, як: зависання пристрою на кілька годин без можливості перезавантаження (екран стає не активним, і телефон перетворюється на непотрібний шматок заліза); кволий корпус, який не витримує навіть слабких ударів (у разі вибору цієї моделі для дітей термін життя пристрою може стати дуже коротким); малий обсяг пам’яті і дуже слабкий процесор. У сучасному житті смартфон активно використовується і повинен володіти численними можливостями для комфортної експлуатації. Враховуючи перераховані вище фактори, очікувати цього від Samsung Galaxy A02 – не доводиться.
А ціна в 5 тисяч гривень за те, що телефон просто ввімкнувся і з нього можна дзвонити – є досить високою.
Модель китайського виробництва. Як завжди, виробник дає масу обіцянок у швидкому і якісному процесі експлуатації. Заявлені такі переваги моделі: високий об’єм пам’яті, висококласна якість зйомки, корпус і екран з посиленим захистом, водостійкість і космічна швидкість роботи.
Обіцянок, як завжди – безліч. Як показує користувальницький досвід, очікувати від Google Pixel 6 варто такого: сканер, що не спрацьовує на відбиток пальця, висока вага пристрою – що приносить сильний дискомфорт під час носіння телефону в кишенях, відсутність функції розблокування за обличчям, постійні “глюки” операційної системи.
Дуже цікавим моментом є той факт, що смартфон заявлений як флагман серії, і має відповідну для флагмана ціну майже 20 тисяч гривень. В рамках даної цінової політики можна знайти безліч більш продуктивних і зручних для експлуатації моделей. Дуже спірний смартфон.
Приймаючи рішення оновити свій телефон, необхідно підходити до вибору відповідально і зважувати різні “за” і “проти” на користь тієї чи іншої моделі. Під час купівлі краще слідувати результатам всебічного аналізу ринку і брати за основу реальні відгуки з різних сайтів, і не піддаватися тиску з боку продавця-консультанта – адже їхнє основне завдання – “впарити”, а не допомогти вибрати оптимальний варіант пристрою з найкращим поєднанням “ціна-якість”.
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…