Як очистити оперативну пам’ять на iPhone

UPG

Прискорте роботу свого телефону, дізнавшись, як очистити оперативну пам’ять на iPhone.

Навчитися очищати оперативну пам’ять на iPhone неймовірно корисно. Для iPhone характерне періодичне сповільнення роботи і заїкання, і ви, можливо, помітили, що ваш пристрій іноді поводиться мляво, особливо під час спроби перемикатися між додатками або відкривати їх, або під час виконання завдань з використанням інтенсивних додатків.

Іноді ваш iPhone може взагалі зависати. Очевидно, що на старих телефонах це трапляється частіше, оскільки їхнє апаратне забезпечення менш пристосоване для роботи з сучаснішим програмним забезпеченням і додатками, але це також траплялося кілька разів і на моєму iPhone 13 Pro Max.

Дуже часто причиною зависання або уповільнення роботи може бути переповнення оперативної пам’яті вашого телефону. Оперативна пам’ять – це місце, де процесор зберігає короткочасні дані, які він може використовувати для запуску програм. Комп’ютери та телефони (які, по суті, є міні-комп’ютерами) мають лише певний обсяг оперативної пам’яті. Отже, коли відбувається багато подій і оперативна пам’ять починає заповнюватися, у процесора обмежене місце для зберігання короткочасних даних, і все сповільнюється, поки система справляється з невиконаною роботою.

Тепер операційна система комп’ютера зазвичай сама займається управлінням оперативною пам’яттю і є експертом у цьому. iOS не виняток: це фантастична ОС, і це частина того, що робить iPhone одним із найкращих телефонів у світі. Усе це свідчить про те, що жодна операційна система не є повністю безпомилковою, і іноді з якоїсь причини вони не справляються з усім так ефективно, як могли б, що призводить до переповнення оперативної пам’яті та проблем із тремтінням або блокуванням.

Коли це відбувається на комп’ютері, ви закриваєте фонові додатки і завершуєте процеси. Але на iPhone, де фонові додатки “призупинені” і не використовують оперативну пам’ять, відкриті додатки не є проблемою, і їхнє закриття нічого не дає.

Однак це не означає, що оперативна пам’ять вашого iPhone не може бути заповнена, і це не є причиною певних проблем із заїканням або зависанням – це просто означає, що закриття фонових додатків не вирішить проблему. Отже, що ви робите, якщо ваш iPhone працює повільно і ви думаєте, що проблема в пам’яті? Легко, ви дізнаєтеся, як очистити оперативну пам’ять на iPhone.

Знання того, як очистити пам’ять на iPhone, може здатися складним, але насправді це дуже просто і часто може виправити iPhone, який затримується або зависає. Ось як.

Як очистити оперативну пам’ять на iPhone

По-перше, якщо ви використовуєте iPhone без фізичної кнопки “Додому”, вам необхідно увімкнути Assistive Touch (пізніше ви зрозумієте, чому). Якщо на вашому телефоні є фізична кнопка, не турбуйтеся про цей крок.

1. Перейдіть у Параетри, потім торкніться Доступність. Виберіть Дотик, а потім торкніться AssistiveTouch. У верхній частині наступної сторінки увімкніть AssistiveTouch.

Тепер ви побачите на екрані круглу кнопку. Натисніть на цю кнопку, щоб відкрити меню сенсорних опцій. Те, яке ми будемо використовувати пізніше, називається Home.

Тепер ви побачите на екрані круглу кнопку. Натисніть на цю кнопку, щоб відкрити меню сенсорних опцій. Пізніше нам знадобиться кнопка “Додому”, яка на нових iPhone не існує як фізична кнопка.

Далі вам потрібно буде увійти в меню вимкнення, але не в те, яке ви зазвичай використовуєте.

2. Розблокуйте свій телефон. Далі, у швидкій послідовності, натисніть кнопку збільшення гучності, потім натисніть кнопку зменшення гучності, потім утримуйте кнопку блокування, доки не з’явиться меню вимкнення.

Тепер ви потрапите в меню усунення неполадок завершення роботи, яке використовується для примусового перезапуску, відновлення і режимів DFU, а також очищення оперативної пам’яті. Це має інакший вигляд, ніж звичайне меню вимкнення, яке ви використовуєте для вимкнення телефона, – у цьому меню є повзунок SOS, у той час як у цьому потужнішому меню вимкнення для усунення несправностей його немає, і саме так ви можете сказати, що все зробили правильно і ви на шляху до очищення пам’яті на iPhone.

3. Перебуваючи в меню завершення роботи, натисніть кнопку AssistiveTouch, щоб відкрити меню. Потім довго натискайте кнопку Home. Якщо ви використовуєте iPhone з фізичною кнопкою, просто утримуйте її натиснутою.

4. Тепер вам буде представлено екран блокування, який сигналізує про те, що ви все зробили правильно і очистили оперативну пам’ять. Введіть свій пароль і вуаля: зависання виправлено.

Щоб перевірити, що це працює, проведіть пальцем угору й утримуйте в центрі екрана, щоб відкрити панель додатків. Кожна програма, яку ви відкривали, буде перезапускатися під час натискання, завдяки чому ви дізнаєтеся, що ваша системна пам’ять була очищена.

Тепер ви знаєте, як очистити оперативну пам’ять на iPhone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я