Android 14 надає функцію, яка була в iPhone цілу вічність

UPG

Flash-сповіщення для Android 14 мають дуже цікаву назву і однаково корисні для користувачів, яким потрібна додаткова допомога, щоб помітити, коли їхні сповіщення або сигнали тривоги вимикаються.

iPhone уже певний час пропонує щось подібне, тому приємно бачити, що Google розуміє, наскільки корисною може бути ця функція для користувачів, особливо для людей зі зниженим слухом.

Google навіть вдається піти на крок далі, ніж Apple, і дає змогу вмикати спалах екрана, а також спалах ліхтарика телефона/камери. Увімкнувши цю опцію, ви з меншою ймовірністю пропустите сповіщення, якщо ваш телефон спрямований вгору або ви використовуєте його в цей конкретний момент.

Після встановлення бета-версії Android 14 або офіційного оновлення для вашого пристрою, читайте далі, щоб дізнатися, як увімкнути flash-сповіщення в Android 14.

Як увімкнути flash-сповіщення в Android 14

1. Перейдіть у Налаштування> Спеціальні можливості> Флеш-сповіщення.

Відкрийте застосунок ” і торкніться Спеціальні можливості”, потім прокрутіть униз і торкніться Флеш-сповіщення”.

2. Перемкніть або спалах камери, або спалах екрана, або обидва

Увімкніть або спалах камери, або спалах екрана, або обидва. Ви також можете спробувати, як вони працюють, натиснувши на кнопку попереднього перегляду .Спалах камери видає два спалахи на задній панелі телефону під час надходження сповіщення, що зручно, коли ваш телефон повернутий лицьовим боком донизу або заблокований.Screen flash швидко забарвлює все, на що ви дивитеся, що може бути корисним, якщо вібрації сповіщень або банери, як правило, проходять повз вас. Схоже, що вона не працює при вимкненому екрані, тому, якщо телефон заблокований, ви не побачите цей спалах.

3. За необхідності виберіть колір спалаху екрана

Тепер виберіть колір спалаху на екрані, якщо використовуєте цей спалах. Ви отримуєте вибір із 12 відтінків для сповіщень на екрані. Використовуйте кнопку попереднього перегляду, щоб протестувати що-небудь перед скасуванням, і натисніть OK, коли все буде готово.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я