Як швидко розрядити Android-смартфон і для чого це потрібно

UPG

Кожен власник смартфона хоче, щоб його пристрій працював якомога довше від одного заряду. Тому ми постійно випускаємо матеріали з порадами, що допомагають поліпшити автономність. Але є і протилежний сценарій, коли власнику пристрою необхідно якомога швидше розрядити смартфон. Подібна затія здається вам дивною? Тоді давайте розберемося, кому і навіщо це потрібно.

Як думаєте, навіщо потрібно розряджати смартфон до нуля?

Насамперед відповімо на запитання, чи потрібно розряджати новий телефон? Ні, в цьому немає жодної потреби, адже акумуляторам сучасних моделей не властивий ефект пам’яті. Однак потреба дізнатися, як розрядити телефон, може з’явитися з таких причин:

 • розряд у нуль допомагає відкалібрувати акумулятор, якщо смартфон показує неправильні дані щодо заряду;
 • також спустошення акумулятора допомагає розв’язати проблему, коли телефон відключається до досягнення позначки в 0%;
 • тільки через повну розрядку можна оцінити реальну ємність акумулятора;
 • крім того, так вам вдасться визначити швидкість зарядки вашого смартфона.

Відверто кажучи, сценарій не найпоширеніший. Однак розуміння того, як швидко розрядити телефон на Android, допоможе не тільки охочим виснажити енергію АКБ, а й людям, які хочуть поліпшити автономність свого пристрою.

Реверсивне заряджання смартфоном

Сьогодні майже кожен сучасний смартфон підтримує реверсивну зарядку. Це означає, що з його допомогою можна відновити енергію будь-якого мобільного пристрою: від смарт-годинника та Bluetooth-навушників до іншого смартфона. Але спочатку потрібно придбати перехідник OTG.

Купити OTG-перехідник

Якщо у вас під рукою є пристрій, якому потрібна енергія, реверсивна зарядка допоможе швидше обнулити акумулятор смартфона, якщо виконати кілька простих кроків:

 • Вставити OTG-перехідник у телефон, який потрібно розрядити.
 • Підключити до адаптера USB-кабель.
 • Вставити зворотну частину кабелю до приймаючого пристрою.

Реверсивна зарядка працює досить неквапливо, забезпечуючи подачу струму потужністю в районі 5 Вт. Це не дасть змоги швидко розрядити акумулятор роздавального пристрою в нуль, але можна вдатися до додаткових хитрощів.

Розряджаємо акумулятор через камеру телефона

Багато людей навіть не здогадуються, що телефон швидко розряджається при використанні камери. Однак саме під час зйомки наш пристрій задіює максимальні обчислювальні потужності. Щоб швидко розрядити Андроїд, його потрібно як слід навантажити:

 • Запустіть додаток “Камера”.
 • Відкрийте режим відеозйомки.
 • Виберіть максимальну роздільну здатність відео.
 • Для посилення ефекту активуйте спалах.
 • Натисніть кнопку запису.

Під час зйомки телефон бажано розташувати таким чином, щоб в об’єктив потрапляло світло. Адже що вища насиченість кадру, то більше ресурсів потрібно пристрою для обробки зображення. При цьому не забувайте, що деякі моделі можуть обмежити запис. Якщо таке станеться, вам доведеться знову натиснути кнопку “Rec”.

Додаток, що розряджає батарею

Найзручнішим варіантом, як швидко розрядити акумулятор телефону, є звернення до допомоги спеціального додатка Battery Drainer. Це універсальний засіб, що дає змогу активувати відразу всі ресурсомісткі процеси для створення максимального навантаження на пристрій.

Інтерфейс програми складається з двох вкладок. У першій вам пропонується активувати функції, що розряджають телефон, а в другій – відстежити швидкість спустошення АКБ. При використанні цієї програми укупі з реверсивною зарядкою на виконання поставленої мети піде не більше півтори години.

Як ще розрядити телефон

Щоб якомога швидше розрядити смартфон, рекомендується комбінувати відразу кілька способів. Поряд зі зворотною зарядкою, ліхтариком і спеціальним застосунком ви можете увімкнути:

 • усі бездротові інтерфейси, доступні в шторці повідомлень (у Центрі управління);
 • тест AnTuTu або інший бенчмарк;
 • продуктивний режим;
 • музику і ще кілька паралельних процесів.

Також не забудьте налаштувати сплячий режим на Андроїд, вимкнувши його або вибравши максимально доступний проміжок часу до блокування екрана. В іншому разі дисплей згасне, і процес розрядки смартфона затримається.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я