Краш-тест iPhone 15 Pro – титановий флагман надто ніжний

UPG

Новенькі iPhone 15 Pro вже дісталися до рук перших власників, а отже, дроп-тести не змусили себе чекати. Блогер Сем Кол з каналу AppleTrack вирішив пожертвувати своїм “яблучним” гаджетом і перевірити його на міцність. Здавалося б, рамки з хваленого титану мають забезпечити стійкість до ударів, але не тут-то було.

Краш тест iPhone 15 Pro з несподіваним результатом

Для наочності разом з iPhone 15 Pro Сем взяв ще й iPhone 14 Pro, щоб оцінити – у кращий чи гірший бік змінилася міцність новинки, як порівняти з торішньою моделлю. Спочатку обидва смартфони трималися гідно, переживши падіння з рівня коліна і пояса без видимих пошкоджень. Однак що з більшої висоти їх кидали, то сильніше відчувалася різниця.

iPhone 15 Pro першим дав тріщину спочатку на передній, а потім і на задній панелі. І на той момент, коли новинка вже розкололася з усіх боків, включно з дисплеєм, що вийшов з ладу, і блоком камер, що відвалився, iPhone 14 Pro зберіг повну працездатність і навіть більш-менш пристойний вигляд. Звідки така різниця?

Справа в заокруглених краях iPhone 15 Pro. Плоска боковина торішньої моделі повністю приймає удар від падіння на себе, тоді як округлені краї в новому поколінні розсіюють його енергію, передаючи на лицьову і тильну сторони. Відіграє роль і титан як матеріал. Так, він міцніший, але водночас і набагато жорсткіший – там, де нержавіюча сталь амортизує удар і мнеться, титан проводить його по решті частин пристрою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я