Топ-3 функції Android, які так і не з’явилися на iPhone з iOS 17

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 3 хв.

Розробникам операційних систем з кожним стає все важче придумати нові функції, якими можна заманити користувачів. У підсумку все скочується в копіювання ідей конкурентів з оптимізацією їх під конкретну платформу. На жаль, найзручніші можливості з якоїсь причини ігноруються. Ось чому б Apple просто не взяти і не зробити наростаючу гучність будильника або не дати можливість регулювати її окремо від інших повідомлень? Це вже давно реалізовано на Андроїді і дає змогу прокидатися без інфаркту.

Реклама

А якщо додати в iOS можливість обмежувати кількість під’єднань до точки доступу на айФоні, значки сповіщень у рядок стану і можливість примусово відключити NFC, то Земля, найімовірніше, після цього взагалі зупиниться.

Наростаючий звук будильника

Напевно ви неодноразово бачили відео на YouTube “Ранок власника Андроїда та Айфона”. Якщо ще дивилися, то обов’язково гляньте. Суть у тому, що завдяки плавно наростаючому звуку будильника на Андроїді, пробудження проходить у спокійному темпі і задає відповідний настрій на весь день. А власник iPhone від різкого звуку підскакує майже до стелі і навіть лякається. По суті, так і є. Усі мелодії, які пропонує Apple, навіть “Повільно в гору”, все одно стартують різко.

У чому проблема зробити наростаючу мелодію на Айфоні, мені зовсім незрозуміло. Програмісти Apple легко роблять екрани блокування, що налаштовуються, постери для контактів та інші прикольні функції, але не можуть просто додати в уже готовий застосунок “Годинник” перемикач для наростаючої гучності. Виглядає якось дивно. Якщо що і є на Андроїді, що варто скопіювати на Айфон насамперед, так саме цю можливість.

Роздільне регулювання гучності в Андроїді

Другий пункт автоматично випливає з першого. За ідеєю, щоб не підскакувати від звуку будильника, його можна просто зменшити через налаштування. Але, по-перше, не всім це підходить. Наприклад, я просто пропускаю будильник на Айфоні, якщо він стоїть не на максимумі. А по-друге, разом із будильником змінюється і гучність інших сповіщень, зокрема й дзвінка. А ось це вже, відверто кажучи, незручно.

Чому б не зробити різні шкали гучності для дзвінка, повідомлень і будильника? Що в цьому такого складного. На Андроїді подібна функція є вже багато років і дає змогу налаштувати все для комфорту користувача. Припустімо, вам, як і мені, потрібна максимальна гучність будильника на айФоні, щоб прокинутися, водночас дзвінок досить обмежити 50%, адже смартфон завжди при вас, і цього буде достатньо, щоб відреагувати. Але Айфон не дозволить вам це зробити. Дивно, чому програмісти Apple досі не злизали цю функцію з Андроїда. Мабуть, тримають черговий “емейзинг” на потім.

Обмежити кількість підключень по Wi-Fi

По роботі мені регулярно доводиться роздавати інтернет зі смартфона на інші мої пристрої. Це дає змогу значно заощадити на інтернеті. Підключив на одну сімку хороший тариф і користуєшся скрізь. Але я ніколи не роблю цього з iPhone. Річ у тім, що смартфони Apple не дають змоги обмежити кількість підключень до точки доступу. Просто уявіть: у мене з собою завжди ноутбук, планшет, два або три смартфони, і всі вони одразу ж чіпляються до режиму модему на Айфоні. З урахуванням того, що в конкретний момент часу мені необхідний інтернет тільки на одному або кількох пристроях, то інші просто даремно витрачають трафік і заряд батареї.

Тут би ідеально знадобилася можливість обмежити кількість підключень до точки доступу. Виставив кількість пристроїв, які одночасно можуть це робити, і ні про що не паришся. Саме так я і зробив на Андроїді. Постійно бути підключеним до мого телефону може бути тільки один пристрій. За необхідності вивести в інтернет додатковий я просто міняю в налаштуваннях значення на потрібне і все. Дуже корисна фіча, яка точно стала б у пригоді власникам смартфонів Apple.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: