Що станеться, якщо підключити iPhone 15 до Android-смартфона

UPG

Новий iPhone 15 з портом USB-C викликав великий інтерес у користувачів, особливо у зв’язку з можливістю підключення різних периферійних пристроїв. Блогери з YouTube-каналу PetaPixel пішли далі і вирішили перевірити, що станеться, якщо під’єднати iPhone 15 Pro до складного смартфона Samsung, і результат виявився досить цікавим.

Виявилося, що під час під’єднання цих пристроїв один до одного, один з них починає заряджатися від іншого. Цей процес відбувається випадковим чином, і при першому підключенні заряд передається від iPhone до Android-смартфона, а при повторному підключенні кабелю зарядка переходить назад до iPhone. Цікаво те, що пристрої не визначають один одного як запам’ятовуючі пристрої, що зі свого боку підвищує безпеку.

Однак, незважаючи на це, процес з’єднання двох смартфонів все ще відбувається з дивацтвами. В ідеалі, пристрій із нижчим рівнем заряду має отримувати заряд від іншого, але на практиці це відбувається непередбачуваним чином. Це може спричинити деякі незручності для користувачів, які очікують більш стабільного та передбачуваного процесу заряджання.

Проте, дане відкриття підтверджує, що iPhone 15 дійсно сумісний з пристроями Android, і їх можна підключати один до одного без побоювань. Це чудова новина для користувачів, які переходять з Android на iPhone або навпаки, оскільки вони тепер мають більше свободи у виборі пристроїв і не обмежені однією операційною системою.

Можливо розробники будуть покращувати процес з’єднання і зарядки між пристроями в майбутніх оновленнях. За умови, що це буде цікаво всім гравцям ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я