iPhone 15 Pro можна використовувати як повноцінну ігрову консоль

UPG

Один із китайських відеоблогерів продемонстрував ігрові можливості iPhone 15 Pro. Він підключив до смартфона геймпад, вивів зображення через USB Type-С на телевізор і запустив гру Resident Evil Village. Грати виявилося досить комфортно – точнісінько як на ігровій консолі.

Картинка виводилася майже без затримки, роздільна здатність становила 720p за 30 кадрів на секунду з підтримкою режиму HDR. Блогер керував грою за допомогою підключеного через Bluetooth-з’єднання геймпада DualSense від PlayStation. Єдиний недолік – зображення дублювалося і на смартфоні, і на телевізорі. Звісно, смартфон можна повернути так, щоб екран не було видно і він не заважав, але заряд все одно буде інтенсивно витрачатися.

Довго грати подібним чином не вийде, оскільки графіка ААА-проекту сильно витрачає заряд, заряджати смартфон через кабель під час гри не можна, оскільки USB-роз’єм зайнятий, а бездротова зарядка може викликати сильний нагрів внутрішньої начинки, що призведе до зниження продуктивності процесора або аварійного вимкнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я