iPhone 15 Pro Max побив рекорд продуктивності в AnTuTu

UPG

Любителі Apple і техніки в усьому світі з нетерпінням чекали виходу iPhone 15-ї серії, і ось, нарешті, він з’явився. Першу партію попередніх замовлень було відкрито в п’ятницю ввечері, і вже цієї п’ятниці, 22 вересня, щасливчики отримають у свої руки новітній iPhone. Серед модельного ряду центральне місце посідає iPhone 15 Pro Max, який наробив галасу своїми вражаючими результатами в бенчмарку AnTuTu.

AnTuTu Benchmark, популярний інструмент для тестування продуктивності смартфонів, показав вражаючі цифри для iPhone 15 Pro Max. Флагманський пристрій отримав приголомшливу загальну оцінку в 1 641 883 бали.

У більш детальному описі можна відзначити, що результат CPU становить 392 643 бали, GPU – 58 773 434 бали, MEM – 306 164 бали, а UX – 345 342 бали. Ці показники свідчать про величезну потужність iPhone 15 Pro Max, що знаходиться під капотом чіпа A17 Pro.

Одним з найбільш значущих оновлень в iPhone 15 Pro Max є процесор A17 Pro. Він став першою моделлю серії A, що отримала приставку Pro. Відмінною особливістю цього процесора є передовий 3-нм техпроцес TSMC, що дає змогу вмістити в чипі більше транзисторів, збільшивши їхню кількість із 16 до 19 мільярдів.

A17 Pro зберіг шість процесорних ядер, що складаються з двох високопродуктивних і чотирьох енергоефективних. Однак магія полягає в мікроархітектурних поліпшеннях, які підвищують загальну продуктивність. Справжньою зіркою шоу є графічний процесор, який зазнав значної модернізації.

Завдяки додаванню додаткового ядра (тепер їх шість) і новому архітектурному дизайну продуктивність GPU зросла на 20%. Ще більш цікавою є поява підтримки Mesh Shading і трасування променів на апаратному рівні, що піднімає ігрові та графічні можливості iPhone на абсолютно новий рівень.

Важливо відзначити, що процесор A17 Pro призначений виключно для моделей iPhone 15 Pro і Pro Max. У стандартних iPhone 15 і iPhone 15 Plus, навпаки, використовується процесор A16.

Порівнюючи результат iPhone 15 Pro Max у бенчмарку AnTuTu, що дорівнює 1 641 883, з попередньою моделлю iPhone 14 Pro Max, оснащеною процесором A16, яка набрала 1 474 011 балів, можна зробити висновок, що Apple здійснила істотний стрибок у продуктивності. Причому цей стрибок не поступовий, він свідчить про прагнення Apple розширити межі можливого у своїх смартфонах.

На закінчення слід зазначити, що iPhone 15 Pro Max з процесором A17 Pro встановив новий стандарт продуктивності смартфонів. Його результати в бенчмарках AnTuTu, передова архітектура GPU і новітній 3-нм техпроцес ставлять його в авангард інновацій у мобільній індустрії.

Прагнення Apple створювати потужні та багатофункціональні пристрої продовжує тішити своїх відданих шанувальників і залучати нових користувачів, охочих познайомитися з майбутнім мобільних технологій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я