Google Pixel 9 буде сильно відставати від інших флагманів за ігровою продуктивністю

UPG

Tensor G2 оснащений семиядерним графічним процесором Arm Mali-G710 і не може зрівнятися з топовими ігровими телефонами. Ви, безумовно, зможете грати в ігри на Pixel 7, але враження будуть у кращому разі задовільними, плюс ви не зможете грати у вимогливі ігри на максимальних налаштуваннях.

Водночас інші телефони високого класу, наприклад Galaxy S23 Ultra, легко справляються з інтенсивними іграми. Ба більше, новий iPhone 15 Pro порівнюють із портативними ігровими консолями завдяки поліпшеному графічному процесору з підтримкою масштабування й апаратного прискорення трасування променів. На iPhone 15 Pro можна буде навіть грати в нативні версії деяких високобюджетних ігор.

Очікується, що Tensor G3 буде оснащений десятиядерним графічним процесором Arm Immortalis G715, що дасть змогу підвищити графічну продуктивність приблизно на 15%. Arm Immortalis-G715 також підтримує трасування променів.

Навіть із G715 Pixel 8 відставатиме за графічною продуктивністю від телефонів на базі Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Більшість покупців, ймовірно, змиряться з цим, оскільки телефони Pixel відомі своїми камерами та функціями машинного навчання, а не потужністю. Однак трохи насторожує той факт, що наступного року Pixel 9 також буде оснащений таким же графічним процесором. Але оскільки до виходу цього телефону ще понад рік, поки що нічого не можна сказати з упевненістю.

Що стосується Tensor G3, то він, найімовірніше, матиме нове компонування ядер 1+4+4 з більш сучасними, але не новітніми ядрами ARM. Також очікується, що він буде краще справлятися з тепловиділенням, що, безумовно, оцінять шанувальники Pixel, оскільки Pixel на базі Tensor легко нагріваються.

Google вже показала, який вигляд має Pixel 8, а повністю лінійка буде представлена 4 жовтня. Очікується, що телефони матимуть трохи менші екрани, ніж попередні моделі, більшу основну камеру, нову надшироку камеру, збільшені акумулятори та підтримку більш високої швидкості зарядки.

З чуток, телефони отримають тривалішу програмну підтримку порівняно з моделями поточного покоління, яким було обіцяно три оновлення ОС і п’ять років підтримки безпеки. Є також невелика ймовірність, що вони будуть дорожчими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я