Емодзі, які з’являться в майбутньому оновленні iOS 17

UPG

Минулого тижня, коли компанія Apple анонсувала нові моделі iPhone, консорціум Unicode офіційно затвердив нові емодзі, які буде додано у смартфони з 2024 року.

До числа затверджених емодзі Unicode 15.1 входять фенікс, лайм, їстівний гриб, вертикальне хитання головою (кивок головою “так”), горизонтальне хитання головою (хитання головою “ні”) і розірваний ланцюг.

З’явилися чотири нові комбінації сімейних емодзі, а також оновлено шість емодзі з людиною, які тепер можуть вказувати напрямок руху, наприклад, “обличчям вправо” або “обличчям вліво”. Варіанти напряму руху можна використовувати з людиною, яка йде, біжить, людиною, що стоїть на колінах, людиною з білою палицею, людиною в ручному кріслі-колясці та людиною в моторизованому кріслі-колясці.

Оновлення Unicode часто включають у себе досить велику кількість емодзі, тому оновлення 15.1 менш масштабне, ніж звичайне щорічне оновлення. Однак в Unicode 15.1 додано низку нових символів, що не належать до емодзі, для використання в Китаї.

Після затвердження нових емодзі виробникам смартфонів, таким як Apple, потрібно кілька місяців для розробки власних символів і додавання їх в iOS. Ми можемо очікувати, що нові емодзі з’являться в одній із наступних версій iOS 17.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я