Молодша версія iPhone 15 Pro отримала “урізану” камеру

UPG

Однією з важливих функцій останніх Pro-версій iPhone став режим запису відео у форматі Apple ProRes. Але скористатися всіма його перевагами зможе не кожен власник нової “прошки”: покупцям версії з накопичувачем на 128 ГБ доведеться зіткнутися з прикрим обмеженням.

Технічно iPhone 15 Pro (як і його Max-версія) може записувати ProRes-ролики в 4K @ 60 fps. Але якщо порівняти дві моделі iPhone у застосунку Apple Store, у характеристиках буде зазначено, що базова модифікація новинки, що має 128 ГБ вбудованої пам’яті, може вести запис тільки в роздільній здатності 1080p при 30 fps.

Те саме обмеження застосовувалося до найдешевших 13 Pro і 14 Pro. При цьому новинка підтримує функцію прямого запису на зовнішнє сховище, але чи з’явиться при цьому опція підвищення якості картинки до 4K @ 60 fps, Apple не уточнює.

Компанія також не афішувала сам факт зниження якості відео для молодшого iPhone 15 Pro. Втім, воно, імовірно, пов’язане з великим об’ємом файлів: 10-бітний ролик у форматі ProRes тривалістю 60 секунд “важить” 1,7 ГБ у 1080p, і 6 ГБ – у роздільній здатності 4K.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я