Чому варто дочекатися наступної версії iPhone

UPG

Нещодавно представлений Apple iPhone 15, як завжди, неймовірно дорогий. Хоча серія iPhone 15, безсумнівно, має свою чарівність, iPhone 16 може виявитися більш привабливим для тих, хто готовий чекати до наступного року. Якщо вірити чуткам, лінійка iPhone 16 може запропонувати покупцям “щось ще більш дивовижне”, пишуть зарубіжні інсайдери. Розповідаю:

  1. Нові моделі iPhone 15 Pro тепер оснащені новою настроюваною кнопкою дії, яка замінила перемикач вимкнення звуку, але iPhone 16 наступного покоління може бути оснащений чимось кращим. Одна з найвідоміших чуток, що циркулюють серед технічних експертів, – це потенційна поява твердотільних кнопок для iPhone 16. Для непосвячених: це кнопки, які під час натискання не йдуть всередину, а замість цього вібрують, щоб показати активність. Згідно з даними MacRumors, iPhone 15 мав дебютувати з твердотільними кнопками, але, як повідомляється, вони відкладаються до iPhone наступного покоління. Такі кнопки можуть підвищити пило- та водостійкість iPhone 16 Pro, тому що в них не буде зазорів для прослизання небажаних частинок, тож це плюс для покупців, які прискіпливі до довговічності;
  2. Чутки говорять про потенційну систему ідентифікації обличчя під дисплеєм для iPhone 16, революційну функцію, на яку занадто багато разів натякали в минулому. Однак Марк Гурман з Bloomberg і аналітик з дисплеїв Росс Янг припускають, що це вдосконалення може стати реальністю тільки у 2025 році або пізніше з iPhone 17.
  3. Розширені можливості обробки: за чутками, iPhone 16 обіцяє працювати ще краще. Серйозне оновлення, на яке варто очікувати, – це, за чутками, інтеграція нового чипа A17 і розширеної оперативної пам’яті. За словами експертів, у майбутніх наборах мікросхем A17 і A18 буде використовуватися новий метод від TSMC, званий процесом N3E. Це вдосконалений спосіб виготовлення чіпів, більш інноваційних, ніж у нинішніх чіпах A17. Хоча в ефективності можуть бути деякі невеликі недоліки, цей новий метод означає, що iPhone можуть працювати ще швидше і плавніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я