iPhone 15 Pro Max користується “високим” попитом

UPG

За словами аналітика ланцюжків поставок Мінг-Чі Куо, попит на iPhone 15 Pro Max залишається “високим” відтоді, як пристрій став доступним для попереднього замовлення в п’ятницю.

У своєму повідомленні на Medium Куо зазначив, що попит на iPhone 15 Pro Max перевищив показники попиту на iPhone 14 Pro Max за аналогічний період минулого року. Однак, за його словами, наразі попит на iPhone 15 Pro слабший, ніж на iPhone 14 Pro. На його думку, це може бути наслідком того, що цього року більше покупців воліють купувати модель Pro Max.

iPhone 15 Pro Max оснащений оновленим об’єктивом із 5-кратним оптичним зумом порівняно з 3-кратним в iPhone 15 Pro. У США ціна на iPhone 15 Pro Max починається від $1199 за 256 ГБ пам’яті, при цьому Apple більше не пропонує Pro Max з 128 ГБ пам’яті за $1099, як це було в минулі роки.

Куо підтвердив, що iPhone 15 Pro Max надійшов у серійне виробництво пізніше за інші пристрої лінійки iPhone 15, що і стало причиною тривалих затримок з поставками. Наразі в США деякі конфігурації iPhone 15 Pro Max в інтернет-магазині Apple очікуються до постачання в листопаді. За його словами, Pro Max, як і раніше, стикається з виробничими проблемами, які “більш виражені”, ніж у інших моделей.

Куо вважає, що попит на iPhone 15 і iPhone 15 Plus “приблизно на одному рівні” з iPhone 14 і iPhone 14 Plus після того ж часу.

Усі чотири моделі iPhone 15 надійдуть у продаж у п’ятницю, 22 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я