Навіщо в iPhone 15 Pro замінили перемикач режимів звуку на кнопку

UPG

У новому iPhone 15 Pro більше немає звичного перемикача режимів, а замість нього з’явилася сенсорна кнопка Action Button. Але для чого це зробили?

Нова кнопка Action Button, яка прийшла на зміну перемикачу режимів, має кілька особливостей. Перш за все, вона сенсорна. Також вона може найрізноманітніші функції, але за замовчуванням вона так само вмикає беззвучний режим. Подібна кнопка вже є на Apple Watch.

Важливо, що кнопка Action Button на iPhone 15 Pro працює тільки при утриманні і виконує тільки одну функцію за раз.

Прийшов в iPhone перемикач з iPod. Щоправда, на цьому плеєрі кнопка Hold Switch блокувала випадкові натискання фізичних кнопок, тобто виконувала трохи іншу функцію. Але робилося це все одно для того, щоб людям було якомога приємніше і комфортніше користуватися гаджетом.

Так навіщо ж все-таки замінили перемикач на сенсорну кнопку? Річ у тім, що час зараз інший, тому просто переходу смартфона в беззвучний режим уже недостатньо. Кнопка Action Button може виконувати дев’ять функцій. Завдяки цьому ви хоч і не зможете зрозуміти одразу, в якому режимі перебуває iPhone, але отримаєте можливість викликати одним натисканням камеру, увімкнути ліхтарик, диктофон тощо. Також на цю кнопку можна “повісити” практично будь-яку команду: наприклад, можна робити скріншоти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я