Собівартість iPhone 8 склала 248 доларів

UPG

Аналітики з IHS Markit підрахували, в яку ціну обходиться Apple iPhone 8 і iPhone 8 Plus, представлених 12 вересня цього року.

За підрахунками експертів, за iPhone 8 c 64 ГБ пам’яті корпорація з Купертіно платить постачальникам і збирачам 247,51 доларів. Це на 10 доларів більше, ніж в минулому році за iPhone 7.

Собівартість 5,5-дюймової моделі iPhone 8 Plus виявилася ще більшою. За новий смартфон зі збільшеним дисплеєм Apple платить 288,08 доларів. До порівняння, в минулому році Plus-версія обходилася компанії в 270,88 доларів.

У зв’язку зі збільшенням вартості комплектуючих і збірки, роздрібна ціна на iPhone 8 і iPhone 8 Plus також збільшилася. У порівнянні з минулорічними iPhone 7 і iPhone 7 Plus, нові смартфони Apple подорожчали на 50 доларів США.

За словами експерта IHS Markit Уейна Лема, собівартість iPhone 8 і iPhone 8 Plus збільшилася за рахунок камери, процесора і накопичувача. Збільшення мінімального обсягу пам’яті з 32 ГБ до 64 ГБ обходиться Apple в 6 доларів за смартфон. Новий процесор A11 Bionic дорожче попередника на 5 доларів.

При цьому аналітик нагадує, що роздрібна ціна на iPhone формується не тільки на основі собівартості. Apple враховує також величезні витрати на дослідження і розробки, а також на дизайн, маркетинг, різні дозволи і сертифікати від влади, запатентовані іншими компаніями рішення та інше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я