Усі моделі iPhone 15 підтримують інтерфейс DisplayPort для виведення відео з роздільною здатністю до 4K HDR

UPG

Згідно з технічними характеристиками пристроїв, нові моделі iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max підтримують інтерфейс DisplayPort для віддзеркалення відео з роздільною здатністю до 4K HDR і виведення відео на зовнішній дисплей або телевізор.

Підтримка DisplayPort вбудована в порт USB-C усіх моделей iPhone 15, а отже, пристрої можуть виводити відео з частотою до 4K/60 Гц на зовнішній дисплей або телевізор, оснащений DisplayPort, за допомогою підтримуваного кабелю USB-C – DisplayPort. Як альтернативу можна використовувати цифровий AV-адаптер Apple USB-C Multiport Adapter вартістю $69 для дзеркального відображення відео з будь-якого iPhone 15 на телевізор або дисплей, оснащений HDMI, з частотою до 4K/60 Гц, але підтримка HDR таким чином не забезпечується.

На попередніх моделях iPhone з портом Lightning віддзеркалення відео було обмежене роздільною здатністю 1080p за допомогою адаптерів Apple Lightning-to-HDMI або Lightning-to-VGA.

На жаль, для шанувальників функції “Постановник” (Stage Manager) на деяких моделях iPad, смартфони поки що не підтримують режим розширеного дисплея.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я