iPhone 15 Pro і Pro Max відрізняються більш ремонтопридатною конструкцією

UPG

На заході, що відбувся цього тижня, компанія Apple розповіла, що iPhone 15 Pro і 15 Pro Max мають більш ремонтопридатну внутрішню конструкцію, яка дає змогу легко знімати задню скляну панель із пристроїв.

Минулого року Apple вже застосувала цю зміну до молодших моделей iPhone 14 і iPhone 14 Plus, зробивши їх першими моделями iPhone, які можна офіційно розкрити для ремонту як з лицьового, так і з тильного боку, з часів iPhone 4S, випущеного в 2011 році.

Знімне скло, найімовірніше, призведе до значного зниження вартості ремонту моделей iPhone 15 Pro з тріснутим заднім склом для клієнтів, які не мають страховки AppleCare+.

Кайл Вієнс з iFixit торік заявив, що iPhone 14 являє собою “найістотнішу модифікацію iPhone” з часів iPhone X з урахуванням підвищення ремонтопридатності.

Він додав, що ці зміни “настільки важливі, що повинні були стати головним анонсом Apple – iPhone був перероблений зсередини, щоб його було легше ремонтувати”.

Передзамовлення на всю лінійку iPhone 15 можна буде оформити вже цієї п’ятниці, 15 вересня, а в продаж пристрої надійдуть наступної п’ятниці, 22 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я