Чому не варто купувати новий iPhone 15

UPG

Минуло зовсім небагато часу після офіційної презентації Apple, а українці вже вишикувалися в чергу за новими гаджетами. Різні служби доставки і маркетплейси вже пропонують зробити попереднє замовлення на iPhone. Але є кілька причин, чому не варто купувати iPhone 15, а краще звернути увагу на iPhone 14 Pro.

Частота оновлення екрана

На жаль, у iPhone 15 частота оновлення екрану вже морально застаріла, тим паче для топового гаджета і становить 60 Гц. Навіть недорогі китайські смартфони вартістю трохи більше 10 тисяч гривень уже працюють на частоті в 90-120 Гц. Нагадаю: що вища частота екрана, то плавніше перемикається картинки і взагалі дуже приємно користуватися “швидкісним” екраном.

Камера гірша, ніж в iPhone 14 Pro

В iPhone 15 камера “перекочувала” з iPhone 14 Pro, але з одним жирним мінусом – без оптичного зуму. Вже могли б просто цілком і повністю скопіювати блок камери і встановити в 15-й. Але ні, зуму немає, а без нього гірше, ніж з ним. Адже цифрове збільшення працює програмно і не здатне зробити якісне збільшення.

Також на iPhone 15 неможливо зробити нормальне макрофото – широкий сенсор не зможе сфокусуватися на дуже близькій відстані, це банальна фізика.

Порт USB Type-C стандарту 2.0

Нові iPhone отримали порт USB Type-C замість власного Lightning. Але є нюанс – у 15-ій моделі цей порт йде стандарту 2.0, а це вже морально застарілий формат з низькою швидкістю передачі даних. Може для когось це здасться не критичним, але все таки це вже минуле століття. Швидкість передачі даних буде низькою.

Така потужність поки що не потрібна

Новий iPhone містить оновлений процесор, але для чого потрібна така потужність? Чого вже говорити, навіть iPhone 12 і 13 працюють відмінно, не кажучи вже про торішні моделі. Навіщо переплачувати за зайву потужність, коли можна придивитися до минулих моделей.

Залишився важіль беззвучного режиму

Важіль беззвучного режиму – явний рудимент. Практика показує, що він швидко засмічується, та й чи взагалі потрібен він? В iPhone 15 Pro він перетворився на програмовану кнопку, а в 15-му залишився виконувати свою функцію. Досить сумнівний важіль у вік сенсорних кнопок.

Ціна

Ну і, звичайно ж, варто розуміти, що на старті продажів попередні версії iPhone дешевшають, а нові, коштуватимуть дуже дорого. Якщо вже хочеться новий iPhone, то варто звернути увагу на iPhone 15 Pro, який, безсумнівно, на сьогоднішній день є топовим гаджетом з титанового сплаву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я