Випущено велике оновлення Google Camera. Що нового і як встановити

UPG

Компанія Google випустила нову версію програми Google Camera – 9.0. Насамперед цей апдейт призначений для смартфонів Google Pixel 8 і 8 Pro, які будуть випущені в жовтні, але надалі його отримають і інші пристрої. Крім того, оновлений застосунок напевно буде портовано на офіційно непідтримувані гаджети.

Кнопка перемикання між зйомкою фото і відео в нижній частині екрана зазнала редизайну. Зліва розміщена кнопка для переходу в швидкі налаштування зйомки, відкрити які можна також свайпом вгору. Кнопка “Галереї” розміщується зліва, а перемикач між основною і фронтальною камерами праворуч. Верхня частина інтерфейсу нічим не зайнята, щоб не заважати зйомці. Можливості зйомки були розширені. Так, у вкладці “Рух” з’явилися опції “Тривала експозиція” і “Панорама в русі”, а “Кінематографічне панорамування” було перейменоване на просто “Панораму”.

Одне з головних обмежень Google Camera 9.0 – цей застосунок можна поставити тільки на смартфон, що працює з Android 14 (зокрема підтримуються бета-версії).

Як встановити Google Camera 9.0?

  1. Скачайте zip-архів з інсталяційними APK-файлами на смартфон і розпакуйте його
  2. Скачайте і встановіть застосунок, призначений для встановлення застосунків (SAI або Apktool M)
  3. Запустіть застосунок SAI або Apktool M і відкрийте в ньому інсталяційні файли GCAM APK
  4. Якщо Google Camera підтримує ваш смартфон, додаток буде встановлено

Майте на увазі, що далеко не всі смартфони сумісні з Google Camera. Навіть якщо застосунок встановиться, є ймовірність, що він не запуститься або буде аварійно завершувати роботу під час запуску або в процесі використання. У цьому випадку варто дочекатися випуску портованої версії Google Camera, призначеної спеціально для вашої моделі смартфона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я