iPhone 15 Pro може коштувати на 300 доларів дорожче за базовий iPhone 15

UPG

12 вересня відбудеться презентація лінійки iPhone 15. Напередодні офіційного анонсу в мережі з’являється все більше чуток, основним джерелом яких є журналіст Bloomberg Марк Гурман.

Інсайдер повідомляє, що ціновий розрив між базовою і флагманською моделями може сильно збільшитися. За словами Гурмана, iPhone 15 Pro коштуватиме на 300 доларів дорожче за стандартний iPhone 15.

Причиною тому слугують нові функції, включно з передачею даних через USB-C, збільшенням часу автономної роботи, зменшених рамок і використання якісних екранів. Крім того, iPhone 15 Pro Max отримає перископічний об’єктив, що подвоює оптичний зум – з 3x до 6x.

Таким чином, Apple стає більш агресивною у своїй стратегії просування преміальної лінійки, підводить підсумок Гурман. Журналіст стверджує, що купертинська компанія планує й надалі підштовхувати покупців до купівлі дорожчої техніки. Наприклад, нові Apple Watch стануть не тільки продуктивнішими, а також отримають титановий корпус, великий екран і збільшену автономність. Але тільки в дорожчій моделі Watch Ultra.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я