iPhone mini можуть бути зняті з виробництва після заходу Apple цього тижня

UPG

Шанувальники невеликих смартфонів зраділи, коли 2020 року компанія Apple представила iPhone 12 mini, а через рік – оновлену модель iPhone 13 mini. Однак після майже трьох років існування 5,4-дюймового пристрою його продажі можуть добігти кінця.

Як зазначає Марк Гурман з Bloomberg, запаси iPhone 13 mini вичерпуються, а інтернет-магазин Apple у США вказує термін поставки деяких моделей близько 2-3 тижнів, а деяких – навіть 6-8 тижнів. Дефіцит свідчить про те, що iPhone 13 mini може бути знято з виробництва після того, як Apple оголосить про вихід нових моделей iPhone на заході Wonderlust у вівторок.

Минулого року Apple не випустила iPhone 14 mini, але зберегла iPhone 13 mini як більш дешевий варіант, ціна якого в США починалася від $599. Якщо ви зацікавлені в покупці iPhone 13 mini, то зараз це може бути останнім шансом, оскільки є ймовірність, що Apple зніме цей пристрій з виробництва, після того як представить лінійку iPhone 15. Оновлена лінійка смартфонів, найімовірніше, складатиметься з 6,1-дюймового iPhone 15, 6,7-дюймового iPhone 15 Plus, 6,1-дюймового iPhone 15 Pro, 6,7-дюймового iPhone 15 Pro Max, 4,7-дюймового iPhone SE і 6,1-дюймового iPhone 13.

Спочатку здавалося, що на iPhone меншого розміру існує відкладений попит, однак фактичні дані свідчили про низькі продажі порівняно з іншими моделями iPhone. У квітні 2022 року дослідницька компанія CIRP підрахувала, що на частку iPhone 13 mini припало лише 3% від загального обсягу продажів iPhone 13 у США в першому кварталі того ж року.

Надалі покупцям, які бажають придбати невеликий iPhone від Apple, доведеться задовольнятися iPhone SE базового рівня, але навіть він, за чутками, в найближчі рік-два буде оснащений більшим 6,1-дюймовим дисплеєм. Схоже, Apple зрозуміла, що маленькі смартфони не такі вже й популярні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я