5 причин популярності Xiaomi

2
9348

Ні для кого не секрет, що лідером серед бюджетних смартфонів є відома китайська компанія xiaomi, але чому саме вона завоювала довіру споживачів, про це ми і поговоримо в даній статті.

Коротко розберемо п’ять пунктів , завдяки яким компанія і домоглася успіху.

1) Напевно кожен день на ринку з’являються все нові моделі смартфонів і інші гаджети, але більшість все одно роблять вибір на користь xiaomi. Компанія зорієнтована в основному на бюджетний сегмент, що дає перевагу в Україні і Росії.
Компанія не так женеться за прибутком, більше за масовістю. За рахунок цього вона отримує невеликий прибуток з кожного свого гаджета, але отримує високі продажі.

2) Xiaomi випускає не тільки смартфони, під їх контролем з конвеєра виходить безліч інших розумних гаджетів, починаючи з телевізорів і закінчуючи ручками. Це робить їх структуру більш роздробленою, вони можуть шукати ще прибутковіші ніші, також дозволяє їм вивчати нові технології і згодом впроваджувати їх. Але все ж саме смартфони є рушійною силою.

3) Компанія не боїться експериментувати, у них в асортименті є, як прості наприклад Redmi 5A, так і справжні шедеври такі як Mi Mix 2. Таким чином, кожен користувач знайде свій апарат і він буде повністю ним задоволений.

4) Якість і надійність, саме ці два пункти найважливіші, дійсно смартфони не тільки бюджетні але ще і дуже добре зроблені. Мабуть в кожної моделі все добре в плані дизайну, в технічній частині і в оптимізації. Завжди актуальна версія Android і фірмова прошивка MIUI може багатьом сподобається.

5) П’ятий і заключний пункт, який і створює основну популярність, це якийсь шарм компанії, адже всі ми пам’ятаємо що її називають “китайською Apple”. Це деяка популярність, яка сама себе створює, адже і справді є багато не менш поганих виробників, але з якісними китайськими смартфонами  асоціюється саме xiaomi. Завдяки сукупності всіх попередніх пунктів, завдяки маркетингу компанії і досягається популярність.

загрузка...
Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут