Оновлена камера iPhone 15 буде у центрі уваги на вересневому заході Apple

UPG

За даними тайванської дослідницької компанії TrendForce, на заході у вівторок, 12 вересня, компанія Apple представить iPhone 15-ї серії, і головною “зіркою шоу” стане оновлення камер усіх пристроїв. Модернізація камери стане “вирішальним фактором”, який “може схилити чашу терезів на користь потенційних покупців”.

За даними TrendForce, як і передбачалося раніше, стандартні моделі iPhone 15 і iPhone 15 Plus будуть оснащені матрицею зі стеком, що поставляється компанією Sony. У попередніх повідомленнях йшлося про те, що цей сенсор зможе вловлювати більше світла, і, на думку дослідницької компанії, дасть змогу поліпшити динамічний діапазон фотографій.

TrendForce також підтвердила чутки про те, що iPhone 15 Pro Max буде оснащений перископічним телеоб’єктивом, який збільшить можливості оптичного зуму пристрою. Аналітик Apple Мінг-Чі Куо раніше заявляв, що об’єктив забезпечуватиме 5-кратний або 6-кратний оптичний зум порівняно з поточним 3-кратним обмеженням у моделях iPhone 14 Pro.

Нарешті, дослідницька компанія повідомила, що всі чотири моделі iPhone 15 будуть оснащені портом USB-C і “Динамічним островом”, як і передбачалося раніше.

У Pro-моделях очікується поява додаткових функцій, включно з більш легкою титановою рамкою, кнопкою Action, що налаштовується, чипом A17 Bionic, підтримкою Wi-Fi 6E і багатьом іншим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я