Високі продажі iPhone 15 можуть призвести до того, що Apple пережене Samsung

UPG

Компанія Samsung завжди продавала найбільше смартфонів на рік, оскільки у неї дуже багато моделей, але в 2023 році Apple має всі шанси вперше зайняти лідируючу позицію.

Звичайні для Apple три-чотири нові моделі iPhone на рік, як правило, затьмарюються кількістю телефонів, що випускаються Samsung, і це було ключовим фактором, що визначав лідерство південнокорейського гіганта на ринку. Останнім часом, коли світовий ринок смартфонів скорочується, компанія Samsung, за деякими даними, почала вважати, що Apple має більш ефективний підхід.

Компанія Samsung зосередилася на випуску смартфонів за вищими цінами, оскільки вони, мабуть, найкраще перенесли глобальний спад. Але тепер, схоже, незалежно від того, чи це допоможе компанії відновитися після невдалих кварталів, це відкриває можливості для Apple.

Згідно з дослідженням компанії Trendforce, присвяченому замовленням на виробництво смартфонів, розрив між Samsung та Apple настільки близький, що ці дві компанії можуть помінятися місцями у чартах продажів на весь 2023 рік.

“Інтригує той факт, що Apple і Samsung йдуть ніздрі в ніздрю у своїх річних прогнозах виробництва”, – зазначає TrendForce. “Якщо лінійка iPhone 15 перевершить очікування ринку, то у Apple з’являться всі шанси витіснити Samsung з її багаторічної позиції лідера світового ринку”.

Однак це залежить від того, наскільки нові моделі iPhone виявляться вдалішими, ніж очікувалося, враховуючи, що Apple прогнозує нижчі продажі iPhone 15 в порівнянні з торішнім iPhone 14.

Проте, у період економічного спаду компанія Apple незмінно демонструє кращі результати, ніж конкуренти. Якщо у виробників Android продажі значно знижуються рік у рік, то у Apple, як правило, справи йдуть краще і падіння набагато менше.

Незважаючи на те, що загалом у світі виробники смартфонів демонструють нові мінімуми продажів, порівняльна сила компанії Apple дозволяє їй постійно збільшувати частку ринку.

Apple анонсує нову лінійку iPhone 15 вже 12 вересня 2023 року. За чутками, принаймні на деякі моделі будуть суттєво підвищені ціни в порівнянні з лінійкою iPhone 14.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я