Топ-6 корисних порад для більшої безпеки Android-смартфона

UPG

Лише за минулий рік експерти виявили понад 574 вразливостей для Android, що зі свого боку є важливим попередженням для користувачів. Є кілька дій, які ви можете зробити, щоб поліпшити вашу безпеку і позбавити себе від неприємностей.

Підключайтеся тільки до безпечних мереж

Публічні мережі можуть становити серйозні ризики. У сучасному світі ми часто підключаємося до з’єднань Wi-Fi або Hotspot, що небезпечно. Безкоштовні мережі – відповідне рішення для економії часу, який ми подорожуємо, але за ними стежать хакери. Обмін інформацією в незаконних мережах Wi-Fi може надати доступ до особистої інформації на смартфонах. Шифрування сигналів і додатки VPN є відповідними рішеннями.

Використовуйте вбудовані функції безпеки

Android підтримує безліч функцій безпеки, які за замовчуванням захищають нашу діяльність і конфіденційні дані. Google – компанія, що вкладає значні кошти в захист користувачів Android, і важко ігнорувати деякі важливі інновації. Біометричні технології та конфігурації для шифрування різних додатків і програм дуже важливі в боротьбі з хакерами.

Зберігайте важливу інформацію в хмарі

Хмарні послуги корисні для синхронізації інформації між кількома пристроями. Якщо ви зберігаєте важливі документи, банківську інформацію та іншу конфіденційну інформацію, краще зберігати їх у хмарі. Хоч би як ви були обережні, зі смартфонами завжди можуть виникнути проблеми. Збереження інформації в Інтернеті позбавить вас багатьох проблем у такому сценарії.

Захистіть акаунти надійними паролями

Паролі – це перший компонент нашої цифрової ідентифікації та найважливіший, коли йдеться про хакерську діяльність. Використання однієї комбінації для кількох профілів – передумова для серйозних неприємностей у майбутньому. Використання менеджерів паролів безкоштовне і максимально захистить вас в Інтернеті.

Будьте обережні під час завантаження додатків

Google Play – найбільший магазин мобільних додатків і місце для пошуку та завантаження контенту. Android також пропонує свободу встановлення програмного забезпечення із зовнішніх платформ, але це може наразити вас на ризик. Фішингові посилання і шкідливі додатки досить поширені в сторонніх магазинах, що робить їх улюбленою машиною для хакерів.

Періодично оновлюйте пристрій

Оновлення – найкращий спосіб захистити ваш пристрій і забезпечити високу продуктивність. Google надає різні оновлення, які одночасно додають нові функції та запускають нові виправлення безпеки. Нові версії Android також призначені для забезпечення максимального захисту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я