Експерт розповіла, які додатки небезпечно завантажувати на свій iPhone

UPG

Сувора правда полягає в тому, що деякі додатки небезпечні для завантаження, тому що вони можуть вкрасти дані користувачів і містити шкідливе ПЗ.

Технічні експерти попереджають, що є деякі додатки для iPhone, які вам ніколи не слід завантажувати через потенційні ризики для ваших особистих даних і безпеки.

Кількість доступних застосунків збільшилася настільки, що тепер споживачі повинні проявляти обережність і проводити власне дослідження, перш ніж що-небудь завантажувати. Аджінк’я Мішра, співзасновниця і головна редакторка Devsjournal, дала поради щодо трьох застосунків, які вважаються небезпечними для завантаження.

За словами Мішри, додатки, які дають змогу користувачам підключатися до незахищених мереж Wi-Fi, а також неперевірені, неофіційні та криптовалютні додатки можуть становити значний ризик для даних і безпеки користувачів.

Мішра не радить завантажувати додатки, яких немає в офіційному App Store або які не були перевірені Apple, оскільки ці додатки можуть містити шкідливе ПЗ або інші загрози безпеці.

Крім того, тоді як деякі криптовалютні застосунки можуть бути корисними для управління цифровими валютами, інші можуть управлятися шахраями або наражати інвестиції користувачів на ризик, тому вкрай важливо вивчити будь-який застосунок перед його завантаженням і бути обережним з інвестиціями.

Мішра також застерігає від використання анонімних додатків для обміну повідомленнями, які можуть бути використані для кіберзалякування або інших шкідливих дій.

Якщо ви вже завантажили потенційно небезпечний застосунок, Мішра рекомендує негайно видалити його і налаштувати параметри на вашому iPhone, щоб обмежити обсяг особистої інформації, до якої може отримати доступ застосунок, або обмежити його функціональність.

Також важливо шукати в App Store безпечніші альтернативи, які мають хороші рейтинги та відгуки, перевірені Apple і регулярно оновлюються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я