Топовий iPhone і Samsung порівняли в тесті на швидкість

UPG

У мережі з’явилося цікаве порівняльне тестування найкращих флагманів на ринку: Galaxy S23 Ultra і iPhone 14 Pro Max.

У даному випадку порівнювалася швидкість запуску додатків і загальна продуктивність через 6 місяців користування смартфонами.

За результатами першого тесту переміг iPhone: він запустився швидше з двох пристроїв. Причому різниця між смартфонами склала 3-4 секунди.

Потім автор відео запустив один і той самий набір додатків: у цьому тесті особливу роль зіграла оперативна пам’ять. За цим показником Galaxy S23 Ultra значно обходить iPhone 14 Pro Max, у розпорядженні якого лише 6 ГБ ОЗП, тоді як у Samsung – 12 Гб. Як результат, Android-флагман швидше відкрив майже всі додатки та ігри.

Якщо говорити про швидкість роботи в системних додатках, то тут різниця мізерна, але все ж таки на користь Самсунга. Однак в іграх S23 Ultra виявився помітно швидшим за суперника.

Нагадаємо, в активі Galaxy S23 Ultra восьмиядерний процесор Snapdragon 8 Gen2, а iPhone 14 Pro Max спирається на 6-ядерний Apple A16 Bionic. Перший при цьому коштує в США 1200 доларів, а за другий просять 1000 доларів.

Нагадаємо, новий iPhone 15 має бути представлений у вересні цього року, тоді як новинка від Samsung, Galaxy S24 Ultra, вийде на початку 2024.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я