Смартфони

Маловідомі, але надійні китайські бренди смартфонів

Share
Час читання: 3 хв.

У кожному сегменті продукції є компанії, які випускають якісні китайські смартфони, при цьому доступні, надійні та потужні. Серед виробників смартфонів себе зарекомендували такі імена, як Umidigi, Tecno, Infinix і Oukitel.

1. UMIDIGI

Більшість смартфонів від Umidigi потрапляють у середньобюджетний рівень. Вони мають металеві корпуси, сучасне апаратне забезпечення та хорошу автономність роботи. Серед них є моделі, які зовні нагадують флагмани Samsung і Xiaomi. У Umidigi також є різноманітність варіантів для камери – від простіших до тих, які можуть конкурувати з популярними камерафонами.

Компанія також впроваджує у свої пристрої бічні та екранні сканери відбитків пальців, обтічні дисплеї AMOLED і швидку зарядку. Серед гідних моделей від Umidigi можна відзначити A9 Pro, A11 Pro Max, а також згадані раніше Bison Pro і Bison X10.

Однак характеристики не завжди відображають, наскільки довго телефон прослужить своєму власникові. Якщо говорити про останні моделі, випущені після 2021 року, то Umidigi також звернула увагу на надійність. Однак, зі старішими моделями може бути непередбачувано, тому їх краще уникати.

2. TECNO ТА INFINIX

Якщо у вас є інтерес до підтримки маловідомих китайських брендів, зверніть увагу на Tecno та Infinix. Обидва є дочірніми компаніями китайського концерну Transsion Holdings, штаб-квартира якого розташовується в Шеньчжені. Незважаючи на свою молодість, Tecno і Infinix вже завоювали популярність на африканському, південноазіатському і близькосхідному ринках.

Їхні пропозиції в основному являють собою бюджетні пристрої середнього рівня, з деякими преміальними особливостями і, як правило, довговічністю. У них є багато моделей з красивим дизайном і висококласними процесорами MediaTek і Qualcomm.

У Tecno ви можете розглянути Pova 2, Pova 5G, Camon 18 Premier і Spark 8p. У Infinix можна звернути увагу на Zero X, Hot 10i, Hot 11s і Note 12.

Загальні характеристики обох брендів включають велику ємність акумулятора, високу частоту оновлення дисплея, чіпсети середнього і високого рівня, які добре справляються з іграми на середніх налаштуваннях графіки. Камери в середньому класі за якістю.

Кожна модель або сфокусована на 1-2 опціях (наприклад, акумуляторі та камері), або досягається баланс між усіма характеристиками. Наприклад, серія Tecno Pova вирізняється хорошим чипсетом і довговічним акумулятором. Такий телефон сподобається геймерам завдяки потужності та тривалому часу роботи.

3. OUKITEL

Ця компанія також базується в Шеньчжені. Смартфони Oukitel в основному являють собою пристрої із середнім рівнем продуктивності. Особлива увага приділяється часу автономної роботи і міцності корпусу.

Десятки моделей від Oukitel можуть працювати на повному заряді кілька днів. Ємність батареї досягає 20 000 мАг у серії WP.

Якість камери варіюється. Є моделі з хорошими камерами, а є і менш сильні в цьому відношенні, але навіть серед більш якісних моделей не варто очікувати рівня Google Pixel. Однак, якщо не робити основний акцент на фотозйомку, смартфони Oukitel загалом можна назвати конкурентоспроможними. Вони пропонують деякі преміальні функції, які можна знайти у флагманських пристроях від відомих брендів високого цінового сегмента.

Обираючи один із пристроїв із довгим часом автономної роботи від Oukitel, варто бути готовим до того, що телефон буде товстим і важким. Це особливо стосується серії WP, яка відома своєю особливою міцністю. Серія C, зі свого боку, має більш тонкий профіль, при цьому володіючи хорошою автономністю.

Китайські виробники смартфонів постійно розвиваються і покращують якість продукту, в цьому плані вони молодці.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple представить бюджетну TV приставку у 2025 році

    Портал MacRumors повідомляє, що нова ТВ-приставка Apple TV, реліз якої заплановано на 2025 рік, коштуватиме…

    25.12.2024

    Нова модель Nubia Focus 2 представлена на живих фото

    Ще до свого анонсу новий "бюджетник" бренду Nubia під назвою Focus 2 пройшов реєстрацію в…

    25.12.2024

    Black Shark представила інноваційний смарт-годинник з секретною камерою

    Black Shark анонсувала смарт-годинник Watch X Pro з підтримкою SIM-карти і прихованою камерою. Що ще…

    25.12.2024

    Google Chrome незабаром отримає оновлення зі штучним інтелектом

    Згідно зі звітом інсайдера з ніком Leopeva64, компанія Google готує велике оновлення для свого браузера.…

    25.12.2024

    Чому Apple не планує запускати власну пошукову систему

    Старший віце-президент Apple із сервісів, Едді Кью, пояснив, чому компанія не збирається розробляти власну пошукову…

    25.12.2024

    Чому Motorola може зіткнутися з забороною на продаж в США

    Motorola колись була гордістю США, адже саме ця компанія випустила перший мобільний телефон, але тепер…

    25.12.2024