Який вигляд може мати упаковка iPhone 15 Pro

UPG

До анонсу iPhone 15 від Apple залишилося всього два тижні, і в мережі почали з’являтися рендери пакування iPhone 15 Pro, а точніше, коробки, в якій продаватимуть ці пристрої.

На представленому рендері вище, опублікованому в соціальній мережі X (колишній Twitter) користувач під ніком @chandlerbongzz показав знайому білу коробку, поверх якої вміщено зображення iPhone 15 Pro або iPhone 15 Pro Max, розташоване на передній панелі, з кривою “S” на чорному дисплеї.

Рендер заснований на намальованій від руки ілюстрації, якою поділилися джерела в Weibo, і яку згодом описали кілька витоків. Вона смутно нагадує упаковку Apple iPhone 14 Pro, тому є причини скептично ставитися до її достовірності.

З моменту виходу iPhone XS компанія Apple щорічно чергує верхню графіку на упаковці Pro, показуючи в одному році передній дисплей пристрою, а в наступному – задню панель iPhone. Минулого року на коробці iPhone 14 Pro був зображений дисплей, тому цього року від Apple можна очікувати, що саме задня панель iPhone 15 Pro буде зображена на упаковці. Якщо рендер виявиться точним, то Apple порушить звичну схему, якої дотримувалася протягом багатьох років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я