Куо: на частку iPhone 15 Pro Max припаде 35-40% нових поставок

UPG

На думку аналітика Мінг-Чі Куо, компанія Apple планує, що на частку найдорожчої моделі iPhone 15 Pro Max припаде приблизно 35-40% від загального обсягу постачань лінійки, коли він буде представлений наступного місяця. Це забезпечить найдорожчій моделі від Apple найвищу частку серед чотирьох пристроїв, причому Apple планує, що поставки Pro Max будуть на 10-20% вищими, ніж у iPhone 14 Pro Max минулого року.

Очікується, що однією з головних особливостей, що підштовхують користувачів до купівлі iPhone 15 Pro Max, стане камера з перископічним об’єктивом, яка дасть змогу використовувати якісніший 5-6-кратний оптичний зум, як порівняти з 3-кратним оптичним зумом, доступним у поточних моделях. Нова камера з перископічним об’єктивом буде доступна тільки в моделі Pro Max цього року, а наступного року з’явиться в молодшій моделі iPhone 16 Pro.

Поетапне впровадження в лінійку Pro дасть змогу Apple та її ексклюзивному постачальникові перископічних лінз, компанії Largan, почати виробництво 15-20 млн iPhone, оснащених цим компонентом, цього року, а наступного – збільшити його на 70-80% до приблизно 30 млн.

Куо зазначає, що перископічний об’єктив коштує приблизно в три-чотири рази дорожче за традиційний, а це значить, що компанія Largan отримає значну вигоду від співпраці з Apple щодо постачання цього компонента. Новий об’єктив для iPhone 15 Pro Max та інші удосконалення можуть призвести до того, що Apple збільшить вартість Pro-моделей щонайменше на $100 порівняно з поточною лінійкою.

Презентація лінійки iPhone 15 відбудеться вже через кілька тижнів. Чутки вказують на те, що захід відбудеться у вівторок, 12 вересня. Попередні замовлення мають розпочатися за кілька днів після анонсу, а вихід на ринок відбудеться в п’ятницю, 22 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я