Показали, якими товстими будуть рамки у Samsung Galaxy S24 Ultra порівняно з iPhone і Xiaomi

UPG

Авторитетний інсайдер Ice Universe поділився рендерами флагмана Samsung Galaxy S24 Ultra, на яких можна побачити, яким буде дизайн його лицьової частини. Судячи з усього, вперше за кілька поколінь “ультру” оснастять плоским дисплеєм. Але куди більше в очі кидається інша особливість – товщина його рамок.

Вони будуть масивнішими, ніж у торішнього Galaxy S23 Ultra. Це само по собі дивно, враховуючи загальний тренд на мінімізацію рамок. Корейці чомусь не тільки не прогресують, а й роблять даунгрейд у цьому питанні.

Порівняння Samsung Galaxy S24 і S24 Ultra

За даними Ice Universe, флагман Samsung матиме програшний вигляд на тлі всіх основних конкурентів. У вересні Apple представить iPhone 15 Ultra, якому приписують рамки товщиною 1-1.55 мм. Те ж саме стосується і майбутнього Xiaomi 14 – там рамки будуть навіть тоншими, ніж у дітища Apple.

Наочне порівняння можна побачити на рендері нижче:

Ймовірно, відносно товсті рамки Galaxy S24 Ultra – вимушений захід, продиктований іншими технічними рішеннями. Адже у смартфона буде шасі з титану замість звичної нержавіючої сталі, а також відсік для стилуса всередині корпусу. Презентація флагмана Samsung очікується в січні-лютому 2024 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я