Samsung Galaxy S23 FE наближається до випуску

UPG

Витоки і чутки про Galaxy S23 FE з’являються все частіше і частіше, що вказує на те, що телефон доволі скоро піде в реліз. Вчора Samsung проговорилася на одному зі своїх порталів, а сьогодні Galaxy S23 FE пройшов сертифікацію Bluetooth.

Тепер немає сумнівів, документи Bluetooth пов’язують назву Galaxy S23 FE з номером моделі SM-S711x. Ба більше, Bluetooth дав зелене світло кільком іншим варіантам.

До списку увійшли два варіанти Galaxy S23 FE для США (SM-S711U і SM-S711U1), міжнародна модель (SM-S711B), канадська версія (SM-S711W) і пристрій Fan Edition, що надійде в продаж у Китаї, Тайвані та Гонконгу (SM-S7110).

Теоретично, це все наближає Galaxy S23 FE до його швидкого дебюту на ринку. Офіційної інформації про те, коли Samsung може випустити наступний пристрій Fan Edition, немає. Але ще в червні ходили чутки, що Samsung має намір випустити Galaxy S23 FE на деяких ринках у третьому кварталі 2023 року, а ширший випуск заплановано на четвертий квартал 2023 року і навіть на перший квартал 2024 року.

Повідомляється, що Galaxy S23 FE буде оснащений процесором Snapdragon 8 Gen 1 у США і процесором Exynos 2200 SoC на більшості інших ринків. Звідси у мене виникає питання чому він називається S23 FE, а не S22 FE. Може хтось знає?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я