Флагманський смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra може позбутися вигнутого екрана

UPG

Наступний флагманський смартфон Samsung – Galaxy S24 Ultra – може позбутися вигнутого екрана, пише GizmoChina з посиланням на інсайдера Ice Universe.

Варто зазначити, що Samsung давно йшла до цього; спершу вона стала оснащувати вигнутими екранами лише деякі зі своїх апаратів топ-класу, а, наприклад, у Galaxy S22 Ultra краї дисплея загнуті дещо сильніше, ніж у Galaxy S23 Ultra. Не дивно, що наступним кроком може стати плоский дисплей.

Вигнуті дисплеї мають гарний і незвичний вигляд, проте користувачі нерідко критикують їх, оскільки такі екрани помітно погіршують ергономіку смартфонів.

Щодо інших ймовірних характеристик Galaxy S24 Ultra, мережеві джерела згадують батарею на 5 000 мАг з 45-ватною дротовою і 25-ватною бездротовою зарядкою, систему камер з головним модулем на 200 мегапікселів і окремим датчиком для 10-кратного зуму, топові платформи Samsung Exynos 2400 і Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (залежно від ринку).

Якщо ці чутки правдиві, можна констатувати, що Galaxy S24 Ultra, анонс якого відбудеться на початку 2024 року, не буде радикально відрізнятися від Galaxy S23 Ultra.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я