Новий смартфон Samsung назвали “революціонером автономності”

UPG

Складаний смартфон Samsung Galaxy Z Fold 5, який має найкращий екран на ринку, назвали “революціонером автономності” серед собі подібних. Примітно, що для цього навіть не довелося збільшувати ємність акумулятора.

Як йдеться в матеріалі 9to5Google, смартфони зі складними дисплеями завжди були сповнені як інновацій, так і компромісів. Наприклад, щодо батарей. Однак Samsung зробила справжній прорив з лінійкою складних пристроїв п’ятого покоління.

На папері Galaxy Z Fold 5 майже не відрізняється від Galaxy Z Fold 4. Він має ту саму батарею ємністю 4400 мАг, ті самі розміри та роздільну здатність екрана і лише трохи кращий процесор Snapdragon 8 Gen 2. Але на практиці автономність пристрою збільшилася на 30-40%.

За словами оглядачів, така автономність акумулятора – це результат оптимізації та поліпшень у технологіях складного дисплея. Так, у результаті тестування, Galaxy Z Fold 5 показував залишкові 40-50% заряду наприкінці дня середньостатистичного використання.

“Samsung Galaxy Z Fold 5 є доказом того, що ми стали ще на крок ближче до складних пристроїв, яким більше не потрібно йти на компроміс у ключових сферах”, – підсумовують у 9to5Google.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я