Топ-5 причин, чому дешевий телефон кращий за дорогий флагман

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 3 хв.

При виборі нового телефону, бюджет зазвичай є обмежувальним фактором. Кожна людина прагне отримати найкраще співвідношення ціни та якості за свої гроші. Однак навіть якщо у вас є можливість дозволити собі лише преміальні пристрої, іноді має сенс звернути увагу на більш доступні варіанти.

Реклама

Попри те, що бюджетні пристрої можуть бути технічно слабшими, вони також мають кілька переваг перед флагманськими моделями.

Однією з найочевидніших переваг є ціна. Вона є першим і головним аргументом.

1. Бюджетні смартфони хорошої якості коштують дешевше, ніж флагманські моделі.

Вся мобільна індустрія закладена на закон спадної віддачі. Це означає, що збільшення вартості непропорційно призводить до підвищення якості пристрою. Іншими словами, смартфон за 15 000 гривень не буде вдвічі кращим за смартфон за 7 000 гривень. Відповідно, флагман за 50 000 гривень не буде в чотири рази кращим за бюджетний смартфон за 10 000 гривень.

Баланс між ціною і характеристиками краще шукати серед пристроїв середнього цінового сегмента.

2. У них найкраща автономність.

Багато смартфонів не вирізняються довгим часом автономної роботи. Коли в пристроях присутні такі функції, як підтримка 5G, екрани з високою частотою оновлення і потужні процесори, акумулятор швидко розряджається. Ні ємність батареї в 4 000 мАг, ні 4 500 мАг не гарантують, що смартфон зможе протриматися хоча б один день без підзарядки.

Водночас, у дешевих телефонах зазвичай відсутні ці функції. Коли смартфон має підтримку лише 4G, має екранні дисплеї з низькою роздільною здатністю та функціонує на процесорах середнього рівня, він споживає заряд акумулятора набагато повільніше.

Хороші дешеві телефони найчастіше “довгограючі”. Китайські пристрої мають ще більш високу ємність акумулятора – 5 000 мАг і більше.

Якщо ви хочете телефон, який зможе протриматися два-три дні з одного заряду, то має сенс звернути увагу на відносно дешеві моделі без усіх останніх нових функцій.

3. У них міцніша конструкція.

Одним із найпоширеніших матеріалів корпусів смартфонів є скло. Це надає преміального дизайну і має гарний вигляд з усіх боків.

Однак скло дуже легко розбивається. Воно тріскається навіть від невеликого тиску чи удару. Крім того, воно слизьке, тому тримати скляні телефони в руках складніше, і вони частіше випадають з рук. Смартфони середнього та високого класу більш схильні до пошкоджень, хоча вони можуть бути захищені склом Gorilla Glass Victus або Ceramic Shield.

Виробники дешевих смартфонів уникають використання скла. Здебільшого це пов’язано з бажанням заощадити на виробництві, але зрештою покупці отримують користь: пластик міцніший, ніж скло.

Він з більшою часткою ймовірності переживе падіння. Якщо ви виберете дешеву модель, нижчою буде ймовірність, що ми з вами зустрінемося в сервісному центрі Pedant вашого міста через битий корпус.

4. Чіпсети холодніші

Щоб забезпечити високу продуктивність тривимірних ігор і додатків зі штучним інтелектом, смартфони преміум-класу зазвичай оснащуються потужними чіпсетами. Однак, у таких чіпсетів є недолік – вони сильно нагріваються при тривалому навантаженні.

Здавалося б, чіпсети середнього класу можуть бути більш вдалим вибором для ігор, особливо якщо сесії тривалі і немає необхідності в отрисовці складних тривимірних сцен.

Дешеві телефони мають слабшу апаратну складову порівняно з флагманськими моделями, тому зазвичай не страждають від проблем із перегрівом. Чесно кажучи, їхня продуктивність теж не викликає нарікань – у наш час рідко стикаєшся з повільним робочим смартфоном.

5. Різноманітність сканерів відбитків

У смартфонах преміум-класу дедалі більшої популярності набувають підекранні біометричні сканери, коли датчик для розблокування розташований під дисплеєм.

Деяким користувачам це рішення здається ідеальним. Однак, якщо для вас звичніший сканер, розташований ззаду або збоку, то флагманські моделі точно не для вас.

Але в дешевих телефонах можна знайти різноманітність варіантів сканерів відбитків. У середньобюджетних і дешевих моделях вони можуть бути підекранними, інтегрованими в кнопку живлення, розташованими на задній панелі, на передній і навіть на обох сторонах.

Який телефон краще вибрати – вирішувати вам.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ