Що краще – Huawei чи Honor. Порівнюємо смартфони за продуктивністю, якістю камери, інтерфейсом та автономністю

UPG

У попередній статті ми порівняли лінійки смартфонів цих брендів, їхній дизайн і якість екрана. Давайте порівняємо інші характеристики. Отже, Honor vs Huawei – хто кого.

Продуктивність

Продуктивність смартфона залежить від апаратної складової, включно з процесором. Це один із важливих чинників під час вибору пристрою, оскільки від процесора залежить швидкість роботи, мультитаскінг, якість графіки, плавність відображення, обробка фотографій, автономність та інші аспекти.

Huawei у своїх преміальних моделях використовує як найкращі рішення від Qualcomm, так і власні процесори HiSilicon Kirin. У смартфонах середнього цінового сегмента найчастіше застосовуються чипи Kirin, а бюджетні моделі оснащують скромні процесори від MediaTek.

Honor до 2021 року також використовував фірмові процесори HiSilicon Kirin у своїх преміальних і середньобюджетних моделях, а в бюджетних пристроях пропонував рішення від MediaTek. Однак після відокремлення від Huawei, компанія перейшла на процесори Qualcomm і MediaTek для всіх своїх лінійок.

Смартфони з процесорами Qualcomm рекомендуються тим, хто активно використовує пристрій для ігор. Такі процесори зазвичай оснащені прискорювачами Adreno, які мають високу продуктивність і енергоефективність порівняно з прискорювачами Mali, використовуваними в чипах Kirin і MediaTek. В інших сценаріях використання відмінності між процесорами Qualcomm, HiSilicon Kirin і MediaTek незначні.

Підсумковий висновок: Huawei і Honor активно використовують процесори різних виробників, тому тут немає однозначного фаворита.

Інтерфейс і оболонка

Хуавей або Хонор – що краще?

Смартфони Huawei працюють на операційній системі Harmony OS, а пристрої Honor використовують Magic UI, заснований на Android.

Huawei стверджують, що смартфони на Harmony OS працюють на 10% швидше порівняно з моделями на Android. Це твердження підтверджують користувачі, які перейшли на Harmony OS. Однак, недоліком оболонки від Huawei є відсутність підтримки сервісів Google.

Magic UI не викликає особливих проблем за швидкістю і зручністю використання, але багатьом користувачам не подобається велика кількість встановлених додатків, хоча їх можна видалити.

Що стосується частоти оновлень, тут бренди Huawei і Honor демонструють паритет. Обидві компанії оперативно випускають оновлення та патчі безпеки для своїх пристроїв.

Отже, візуальну оцінку інтерфейсів і оболонок складно дати, оскільки це питання суб’єктивне. За швидкістю роботи оболонка від Huawei показує вищу продуктивність, але її недоліком є відсутність сервісів Google. Magic UI працює стабільно і швидко, хоча може дратувати через попередньо встановлені додатки.

Автономність

У смартфонів Huawei відсутні моделі з довгим часом роботи і ємними батареями. Навіть флагманські пристрої зазвичай оснащують акумуляторами ємністю до 5100 мАг. Однак, ця особливість компенсується підтримкою функції швидкої зарядки потужністю до 100 Вт. Смартфони середнього цінового сегмента, як правило, мають акумулятори ємністю 4000-4100 мАг і також підтримують швидку зарядку. Апарати початкового рівня Huawei зазвичай оснащені акумуляторами ємністю не більше 3020 мАг.

У Honor є більше пристроїв з батареями ємністю 5000 мАг. Крім того, смартфони преміум-сегмента і передфлагманські моделі також підтримують швидку зарядку потужністю до 100 Вт.

Смартфони середнього рівня обох брендів, незважаючи на більш ємні акумулятори, зазвичай мають меншу швидкість швидкої зарядки. У Huawei моделі середнього рівня підтримують швидку зарядку до 66 Вт, тоді як у смартфонів Honor швидкість швидкої зарядки зазвичай не перевищує 22,5 Вт.

У підсумку, немає однозначного лідера з автономності серед розглянутих брендів Huawei і Honor. Обидва бренди демонструють приблизно однакову тривалість роботи в кожному ціновому сегменті.

Висновки

Huawei і Honor виробляють високоякісні смартфони, які користуються популярністю серед користувачів. У колишнього суббренду Honor більше лінійок продуктів і доступніші ціни, тоді як у Huawei є широкий вибір флагманських моделей і власна операційна система. Таким чином, наше Хуавей-Хонор порівняння не має явного переможця.

У плані дизайну і апаратних характеристик у смартфонів обох компаній практично однакові можливості, тому вибір залишається за вами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я