Власники складного Google Pixel Fold навряд чи повернуться до звичайних смартфонів

UPG

Абнер Лі обговорив потенційну довговічність Google Pixel Fold. Він припускає, що ті, хто нещодавно придбав Pixel Fold, можуть не захотіти переходити на прийдешню серію Pixel 8 через удосконалення програмного забезпечення та штучного інтелекту, які очікуються в складному пристрої після оновлень.

Лі порушує питання про те, як довго власники Pixel Fold зберігатимуть свої пристрої, враховуючи переваги більшого екрана і потенційні компроміси у вигляді збільшення товщини і ваги. Він також згадує про те, наскільки користувачі можуть бути терпимими до проблем із внутрішнім екраном і подальшого циклу заміни/ремонту. Лі сподівається, що Google продовжить цикл продажів кожного покоління Pixel Fold, щоб забезпечити можливість значущих поліпшень, зазначаючи, що численні ітерації, закладені в перший Pixel Fold, можуть не вимагати негайного випуску другого покоління.

При цьому деякі користувачі в коментарях зазначили, що вони справді не захочуть повернутися до звичайних смартфонів: хтось відзначив “новизну” під час використання складних пристроїв, комусь просто шкода переходити до смартфонів за тисячу доларів, після купівлі Google Pixel Fold за $1800.

Але були і критики складного форм-фактора. За їхніми словами, ця серія у Google вийшла не надто гарною, тому вони обов’язково куплять собі Pixel 8.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я