Що пішло не так із камерами iPhone 15 Pro Max

UPG

За попередніми даними компанія Apple через три тижні представить лінійку смартфонів iPhone 15, а їх продаж почне через чотири тижні. Проте, стало відомо, що дебют моделі iPhone 15 Pro Max, що комплектується найпросунутішою системою камер, може бути перенесений на жовтень поточного року через проблеми з датчиками зображення.

Суть проблеми полягає у збільшенні інтервалу поставки сенсорів камери нового смартфона. Постачальник деталей камери Sony не зможе надати датчик зображення, який використовується iPhone 15 Pro Max, вчасно.

За попередніми даними, компанія Apple запланувала найбільше оновлення технічної реалізації камери саме в iPhone 15 Pro Max. Оновлення передбачає використання перископічної системи лінз, що забезпечує більше оптичне збільшення, ніж поточний 3-кратний зум. Варто зазначити, що молодша модель – iPhone 15 Pro не отримає це оновлення. А моделі iPhone 15 і iPhone 15 Plus будуть оснащені надширококутними і ширококутними камерами, але не телеоб’єктивами.

Найімовірніше, прийом замовлень на молодші моделі лінійки почнуться 15 вересня, а поставки з 22 вересня. Затримка на три-чотири тижні означає, що поставки iPhone 15 Pro Max зсунуться на 6 – 13 жовтня.

Подібна ситуація з новинками Apple виникає з року в рік. Досить згадати, як компанія вдавалася до відвантаження деяких моделей iPhone на кілька тижнів пізніше, ніж інших. Наприклад, iPhone XR постачався після iPhone XS, а iPhone 14 Plus – після iPhone 14. iPhone 12 mini та iPhone 12 Pro Max також почали постачатися через кілька тижнів після виходу iPhone 12 та iPhone 12 Pro.

Якщо дивитися на ситуацію під таким кутом, то те, що відбувається, вже не здається будь-якою затримкою, оскільки подія виходу версії iPhone 15 Pro Max запланована на три-чотири тижні пізніше за офіційний старт виходу лінійки iPhone 15. Мабуть таким чином компанія черговий раз підігріває інтерес своїх шанувальників і зайвий раз привертає увагу до своїх гаджетів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я