iPhone 15 має заряджатися значно швидше

UPG

Наступне покоління, нові зміни? Згідно з повідомленнями, з лінійкою iPhone 15, Apple планує перейти на порт USB-C. Це також може вплинути на способи заряджання пристроїв iPhone 15. Ми зібрали для вас всю доступну інформацію та чутки, пов’язані з цією темою.

Апдейт від 18.08.2023 р.: iPhone 15: Швидше заряджання – дійсно важливе оновлення? Нова інформація вказує на те, що майбутні моделі iPhone можуть отримати значно покращену швидкість заряджання. За даними порталу 9to5Mac, деякі з майбутніх пристроїв можуть підтримувати заряджання потужністю до 35 Вт. Однак поки що залишається незрозумілим, чи будуть всі моделі мати перевагу від підвищеної швидкості зарядки. Наприклад, зараз моделі Pro (наприклад, iPhone 14 Pro) надають максимальну швидкість зарядки в 27 Вт.

Також можливо, що Apple обмежить нову швидку зарядку для професійних версій iPhone 15. Важливу роль може відіграти сертифікований кабель: компанія може вимагати використання офіційних кабелів для досягнення максимальної швидкості зарядки. Однак варто зазначити, що ця інформація була отримана у березні і може бути застарілою.

Ми оновимо цю статтю з додатковою інформацією про кожну модель у міру її появи. Так що слідкуйте за оновленнями SMOBAIL, щоб бути в курсі останніх новин.

Огляд зарядних методів iPhone 15: все, що потрібно знати

Протягом багатьох років iPhone можна заряджати як із використанням кабелю, так і бездротово. Швидкість зарядки залежить від аксесуарів, що використовуються, хоча, звичайно, є обмеження, які діють навіть у 15-му поколінні. Давайте розглянемо короткий огляд доступних варіантів заряджання та їх швидкостей:

  • Заряджання через порт USB-C Для заряджання iPhone 15 (Pro) ймовірно знадобиться кабель USB-C замість традиційного Lightning. На цьому етапі нічого не змінилося. Досвід показує, що для досягнення максимальної швидкості заряджання краще використовувати кабель USB-C-to-USB-C. За оцінками, пристрої з USB-C-to-USB-A (останній широко відомий USB-порт) можуть заряджатися повільніше.

Згідно з інформацією від інсайдерів, iPhone 15 (Plus) підтримує зарядку до 20 Вт за допомогою кабелю, а моделі iPhone 15 Pro (Max) – до 27 Вт. Передбачається використання відповідних джерел живлення.

Говорять, що з появою iPhone 15 Apple вирішила відмовитися від звичного порту Lightning. Це рішення пов’язане із вимогами Європейського союзу, який наполягає на уніфікації зарядних портів для всіх смартфонів. Отже, передбачається, що iPhone 15 оснащуватиметься портом USB-C. Для користувачів це означає, що всі існуючі кабелі Lightning стануть марними для нового iPhone. Як і раніше, в комплекті з iPhone 15, ймовірно, поставлятиметься кабель USB-C (але не адаптер).

  • Заряджайте за допомогою технології MagSafe. Передбачається, що нова лінійка iPhone 15 також сумісна з аксесуарами від Apple, такими як MagSafe. Цей метод дозволяє заряджати телефон без проводів, забезпечуючи його надійну фіксацію за допомогою магнітів.

У разі використання магнітної зарядки MagSafe від Apple очікується, що максимальна швидкість заряджання становитиме до 15 Вт.

  • Заряджання через пристрої, що підтримують стандарт Qi. MagSafe може бути не найекономічнішим варіантом. Однак, швидше за все, ви зможете використовувати iPhone 15 з будь-яким звичайним зарядним пристроєм, який підтримує стандарт Qi.

Зі звичайними зарядними пристроями, що відповідають стандарту Qi, можна припускати, що швидкість заряджання становитиме приблизно 7,5 Вт. Таким чином, це може стати найповільнішим методом заряджання.

Думаю, важливо зрозуміти, як швидкості зарядки будуть впливати на ваше повсякденне життя у випадку iPhone 15. Перспектива змін у швидкості зарядки між новою моделлю та попередньою здасться невеликою, і батарея в iPhone 15, ймовірно, буде заряджатися приблизно так само швидко, як у 14 -му поколінні.

Якщо ви плануєте використовувати потужний блок живлення в поєднанні з відповідним кабелем для максимальної швидкості зарядки iPhone 15, то приблизно за півгодини зарядки батарея буде заряджена на близько 50%. Для повної зарядки iPhone 15 потрібно приблизно 90 хвилин. Очікується, що iPhone 15 Pro може бути трохи швидше через невелике підвищення швидкості заряджання. З іншого боку, iPhone 15 Plus і 15 Pro Max, які, ймовірно, мають більш ємні акумулятори, час зарядки може становити від 100 до 120 хвилин.

Варто зазначити, що бездротова зарядка зазвичай відбувається повільніше. Навіть з використанням технології MagSafe час повної зарядки займатиме більше часу в порівнянні з провідними методами, про які згадувалося вище. З використанням звичайного зарядного пристрою стандарту Qi вам потрібно витратити щонайменше дві-три години на повну зарядку.

Якби ці швидкості зарядки дійсно були стосовно зарядки через кабель, то Apple, можливо, втратила б шанс. З переходом на стандарт USB-C цілком імовірно, що швидкості зарядки будуть значно вищими. Прикладом цього може бути Samsung Galaxy S23 Ultra, який досягає швидкості заряджання більше 40 Вт через дротове підключення. Також є виробники, такі як Xiaomi, які вже давно досягли потужності заряджання до 100 Вт.

Імовірно, Apple має на меті збільшення швидкості зарядки для iPhone, але може залишити більш значні оновлення для майбутніх поколінь. Навіть якщо компанія зробить тут значний крок, це може стати ексклюзивною функцією для моделей Pro. В даний час Apple зазвичай впроваджує великі новації в моделі Pro і Pro Max. Що стосується базових варіантів, деякі з цих нововведень, наприклад, Dynamic Island можуть з’явитися тільки в наступному поколінні. Такою є поточна стратегія виробника.

До речі, важливо дізнатися, яким чином iPhone 15 відрізнятиметься від iPhone 15 Pro з погляду технологій та функцій. Додаткову інформацію можна знайти у великих оглядах.

У результаті зміни в зарядці iPhone 15 будуть невеликими. За винятком переходу на USB-C, суттєвих покращень у цій галузі очікувати поки що не варто. Ймовірно, найпомітнішим покращенням буде збільшення тривалості роботи батареї порівняно з попереднім поколінням. Незалежно від того, який метод зарядки ви оберете, у кожного з них є свої переваги та недоліки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я