Samsung Galaxy S24 і S24+ можуть мати плоску рамку, як у Z Fold 5

UPG

За останні два роки Samsung удосконалила формулу дизайну своїх флагманів Galaxy S, особливо базових моделей і моделей Plus. Місця для змін на краще майже немає, але рік за роком незначні та поступові поліпшення все ще можуть відбуватися. І, згідно з новими чутками, майбутня серія Galaxy S24 від Samsung матиме трохи інший дизайн корпусу, який може бути запозичений в останніх складних телефонів.

Galaxy S22 і S23 мають майже плоскі рамки, завдяки яким телефони здаються важкими та міцними, а також покращують зчеплення з поверхнею і зводять до мінімуму випадкові торкання лицьової панелі.

Але, як ви могли помітити, рама S23, як і раніше, має невелику зовнішню кривизну посередині. Рамка не зовсім плоска і трохи виступає в середній частині.

Повідомляється, що цей елемент дизайну зміниться для майбутніх Galaxy S24 і Galaxy S24+.

Якщо слух підтвердиться, рамки Galaxy S24 і Galaxy S24+ усунуть радіус кривизни і будуть повністю плоскими. Ну, за винятком самих їхніх країв, які, як ми припускаємо, можуть мати невелику кривизну, щоб не різати користувачам руки.

Рамка Galaxy S24 може бути більше схожа на Galaxy Z Fold 5 і Z Flip 5, а не на iPhone. Galaxy Z Fold 5 має плоску рамку з невеликим вигином по краях.

Якою мірою ці кути і радіуси зміняться для Galaxy S24 і Galaxy S24+ (якщо взагалі зміняться), неясно. Що стосується Galaxy S24 Ultra, у чутках про це не згадувалося, що може означати, що Samsung може дотримуватися свого дизайну бічних рамок для флагмана з підтримкою S Pen.

Samsung може представити серію Galaxy S24 на початку 2024 року, можливо, у січні або лютому. Говорячи про рами, чутки також вказують на те, що модель Ultra може використовувати рамку з титану. Незважаючи на використання цього важчого за алюміній матеріалу, сам смартфон за чутками буде навіть трохи легшим за Galaxy S23 Ultra.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я