Samsung хоче випускати OLED-екрани без рамок

UPG

Samsung Display – найбільший у світі виробник OLED-панелей для мобільних пристроїв. Компанія виробляє OLED-панелі практично для всіх телефонів високого класу, включно з усіма флагманськими iPhone, починаючи з iPhone X. Після переходу від звичайних OLED-панелей до майже безрамкових панелей компанія тепер хоче виробляти OLED-панелі без рамок.

Під час презентації Samsung Display продемонструвала своє бачення майбутнього смартфонів. Поряд з ранніми майже безрамковими OLED-екранами з виїмкою вгорі компанія продемонструвала OLED-панелі поточного покоління з отвором і вирізами у формі таблеток для фронтальних камер. І на тому ж слайді компанія представила те, що вона називає OLED-панелями All Around Full Screen. Такі панелі, за словами компанії, повністю займають передню частину смартфона, практично не залишаючи лицьової панелі. Такі екрани з нульовою рамкою будуть оснащені технологіями 3D-ламінування і регулюванням яскравості по краях.

Кілька тижнів тому повідомлялося, що Apple звернулася до своїх постачальників панелей дисплея – LG Display і Samsung Display – з проханням розробити панелі дисплея з нульовою рамкою для майбутніх смартфонів. Хоча до таких телефонів ще кілька років, і звісно щойно Samsung розробить такі дисплеї, ми також можемо очікувати, що флагманські телефони Galaxy матимуть аналогічні екрани.

Samsung також розробила UPC (підекранну камеру) для смартфонів, і такі панелі використовуються в Galaxy Z Fold 4 та Galaxy Z Fold 5. Тож так, все частіше складається враження, що майбутні смартфони зможуть мати екрани з нульовою рамкою без видимого вирізу для фронтальних камер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я