Топ-7 найкращих смартфонів Samsung у 2023 році

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 9 хв.

Найкращі смартфони від Samsung можуть похизуватися чудовими системами камер, багатофункціональним програмним забезпеченням та одними з найякісніших дисплеїв, які існують на ринку мобільних технологій – усі ці чинники допомагають їм вирізнятися з-поміж величезного різноманіття смартфонів у 2023 році.

Реклама

Тому, зовсім не дивно, що пристрої з лінійки Samsung Galaxy завжди посідають провідні позиції в списку найкращих Android-смартфонів, а лінійка S – у списку найкращих смартфонів загалом.

Якщо ви хочете придбати найкращий камерофон або смартфон з найкращим часом автономної роботи, обов’язково зверніть свою увагу на смартфони від Samsung.

Очолює наш список нещодавно випущений Samsung Galaxy S23 Ultra, який коштує дорого, але має, мабуть, найдосконалішу систему камер серед усіх смартфонів на ринку.

1. Samsung Galaxy S23 Ultra

Ціна: 52 199 грн.

Незважаючи на те, що він має ідентичний вигляд із S22 Ultra, Galaxy S23 Ultra містить поліпшення, завдяки яким він вважається найкращим смартфоном Samsung, доступним у 2023 році.

Коротше кажучи, цей смартфон має міцнішу конструкцію, швидшу пам’ять, більш енергоефективну батарею, спеціально налаштований процесор і нову основну камеру на 200 Мп, яка своїми можливостями перевершує конкурентів.

S23 Ultra має незначні удосконалення і без того чудового дизайну свого попередника. Тут присутній той самий форм-фактор із вигнутими краями, як спереду, так і ззаду, що плавно переходять у металеву рамку.

Однією зі змін є зменшений радіус вигнутих країв дисплея, що забезпечує більшу площу плоскої поверхні екрана.

Крім зменшеного вигину по краях, дисплей S23 Ultra забезпечує більш звичні відчуття від перегляду в порівнянні з його попередником.

Як і в торішньому смартфоні з приставкою “Ultra”, ви отримуєте 6,8-дюймовий Dynamic AMOLED 2X дисплей з роздільною здатністю 1440 x 3088 і динамічною частотою оновлення, яка може змінюватися від 1 Гц до 120 Гц.

Система камер Galaxy S23 Ultra неймовірно універсальна. Смартфон може похизуватися широким, надшироким сенсорами та двома телеоб’єктивами з оптичним зумом (3-кратними та 10-кратним відповідно).

Додайте до цього по-справжньому величезний 200-мегапіксельний сенсор основної камери, і S23 стане найкращим камерофоном, який можна купити за гроші.

Раніше смартфони лінійки Galaxy S працювали на фірмовому процесорі Exynos від Samsung або на процесорі Snapdragon від Qualcomm, але в лінійці смартфонів S23 використовується процесор Snapdragon 8 Gen 2.

Цей факт усуває відмінності в продуктивності, через які раніше користувачі смартфонів на базі Exynos відчували себе більш обділеними.

S23 Ultra оснащений такою самою батареєю ємністю 5000 мАг, що і його попередник, і має підтримку дротового заряджання потужністю 45 Вт, а також бездротового і зворотного бездротового заряджання.

Крім того, під час тестування смартфон показав найтриваліший час роботи без підзарядки (приблизно вісім годин).

2. Samsung Galaxy A53

Ціна: 14 499 грн.

Galaxy A53 – це, по суті, “полегшена” версія Galaxy S22, він може запропонувати безліч функцій, які зазвичай притаманні лінійці S, але за нижчою ціною.

Це не найдешевший смартфон, який є в асортименті Samsung, але він перебуває в нижній частині середнього цінового діапазону, і його, безумовно, варто розглянути під час вибору, якщо у вас обмежений бюджет.

Samsung Galaxy A53 може похвалитися одним із найкрасивіших дисплеїв, який ви можете побачити на смартфоні в цій ціновій категорії.

Це яскравий, барвистий 6,5-дюймовий Super AMOLED дисплей з роздільною здатністю FHD+, частотою оновлення 120 Гц і максимальною яскравістю 800 ніт.

Основна камера являє собою 64 Мп ширококутний сенсор з апертурою f/1.8, який працює поряд з 12 Мп ширококутним об’єктивом з апертурою f/2.2 і кутом огляду 123 градуси, 5 Мп сенсором для макрозйомки з діафрагмою f/2.4 і 5 Мп сенсором глибини фокусування з апертурою f/2.4.

Galaxy A53 може обігнати конкурентів з тієї ж цінової категорії в частині якості системи камер і дисплея, але все ж він відстає в частині продуктивності. Процесором тут є фірмовий “середнячок” Exynos 1280 від Samsung, і він залишає бажати кращого.

Смартфон має батарею ємністю 5000 мАг, що в принципі доволі непогано, хоча в даний час багато пристроїв середньобюджетного рівня оснащуються батареями зі схожими характеристиками.

Загалом, Samsung Galaxy A53 пропонує вам напрочуд хороші характеристики для своєї ціни в деяких технічних аспектах, але, з іншого боку, за деякими напрямками він слабкіший за своїх конкурентів.

3. Samsung

Ціна: 35 000 грн.

Незважаючи на те, що зараз його змінив S23 Ultra, минулорічна модель залишається чудовим варіантом для тих, хто хоче мати великий і потужний смартфон – не в останню чергу тому, що його ціна впала з моменту появи версії 2023 року.

Рама Galaxy S22 Ultra виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву Armor, стійкого до вигинів. Відполірований зовні майже до хромованого кольору метал затиснутий між загартованим склом Gorilla Glass Victus+.

З боку дисплея скло глянсове, ззаду – має матовий відтінок, обидва відштовхують відбитки пальців. Смартфон також водонепроникний і має захист за стандартом IP68.

6,8-дюймовий AMOLED дисплей – ще одна родзинка. Він підтримує роздільну здатність до 3088 x 1440 пікселів (WQHD+), що відповідає 500 ppi (також як і S23 Ultra).

Наприклад, iPhone 13 Pro Max має 458 пікселів на дюйм на 6,7-дюймовому екрані з роздільною здатністю 2778 x 1284. Варто зазначити, що роздільна здатність S22 Ultra за замовчуванням – нижча FHD+, яка, за твердженням Samsung, споживає менше енергії – хоча, за фактом, великої різниці не помітно.

S22 Ultra оснащений двома 10-мегапіксельними телеоб’єктивами: один з діафрагмою f/2.4 і кутом огляду 36 градусів, а інший – f/4.9 з кутом огляду 11 градусів.

Також є надширококутна камера на 12 Мп з кутом огляду 120 градусів і основна ширококутна камера на 108 МП (f/1.8) з кутом огляду 85 градусів.

Можливості масштабування S22 Ultra просто шокують. Очевидно, що 3-кратний і 10-кратний оптичний зум не тільки дуже чіткі, а й забезпечують чудове зображення віддалених об’єктів із достатньою якістю, щоб ви могли обрізати частини знімка, без будь-якої великої пікселізації.

S22 Ultra – це швидкий і потужний смартфон. 4-нм процесор (Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 або Exynos 2200 від Samsung залежно від країни продажу), звісно, не перевершує Apple A15 Bionic у тестах Geekbench, але часом ці цифри ніколи не відображають цілісної картини того, що відбувається.

Так, показники у Apple кращі, але S22 Ultra не виглядає повільним у виконуваних завданнях. Мабуть, єдиний момент, у якому можна виявити пригальмовування – це під час відтворення 8K відео.

Як і Galaxy S23 Ultra, S22 Ultra оснащений потужним акумулятором ємністю 5000 мАг і бездротовою зарядкою. При тестуванні, заряду батареї вистачає на цілий день за різного навантаження, але не більше того.

Samsung Galaxy S22 Ultra – один із найкращих смартфонів у своїй ціновій категорії, тим паче, що зараз його вартість трохи нижча, ніж до появи S23.

З огляду на всі нюанси, з погляду ціни, Galaxy S22 Ultra кращий варіант, ніж моделі 2023 року, хоча вам доведеться пожертвувати оновленою системою камер, тривалішим часом автономної роботи і сучаснішим процесором.

4. Samsung Galaxy Z Fold 4

Ціна: 54 899 грн.

При розробці Galaxy Z Fold 4 компанії Samsung не довелося вигадувати чогось радикально нового серед складних смартфонів.

Замість цього в смартфоні запропоновано низку невеликих, але приємних поліпшень дизайну порівняно зі смартфоном Z Fold 3, а також новий процесор і поліпшені камери.

На даний момент Samsung явно вважає, що у неї є досить хороша база для своїх складних пристроїв, і саме тому Z Fold 4 не сильно відрізняється від того ж Samsung Galaxy Z Fold 3.

Проте, невеликі відмінності все ж є, деякі з них знаходяться на виду, а інші ховаються всередині смартфона.

Основний екран смартфона (внутрішній) являє собою 7,6-дюймову динамічний AMOLED матрицю з роздільною здатністю 2176 x 1812 пікселів і підтримкою адаптивної частоти оновлення від 1 до 120 Гц.

Нижнє значення цього діапазону корисно для економії заряду батареї за рахунок більш низької частоти оновлення екрану, а верхнє значення зробить ігровий процес і перегляд відео більш плавним.

Тим часом зовнішній екран являє собою 6,2-дюймову Dynamic AMOLED матрицю з роздільною здатністю 2316 x 904 пікселів. Він також має адаптивну частоту оновлення: від 48 Гц до 120 Гц.

Як і у випадку з Z Fold 3, в якому використовувалася система камер від S21, у Z Fold 4 використовується система камер від Galaxy S22. У нього такі ж сенсори (хоча тут вони підтримуються трохи потужнішим процесором) і ті ж лінзи.

Також є селфі-камера на зовнішньому дисплеї і підекранна селфі-камера основного дисплея, якість якої трохи нижча.

Z Fold 4 оснащений першокласним процесором Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, оскільки смартфону просто необхідна висока потужність для забезпечення бездоганної роботи в режимі багатозадачності.

Батарея тримає заряд протягом приблизно 13 годин, що досить непогано, хоча хотілося б більшого. Тим не менш, це свідчить про те, що процесор смартфона має достатньо можливостей з управління балансом живлення.

Galaxy Z Fold 4 – дорогий смартфон, особливо якщо ви хочете мати більше вбудованої пам’яті, ніж стокові 256 Гб. Але якщо ви хочете володіти найкращим складним смартфоном на планеті, це цілком адекватна ціна, яку вам доведеться заплатити.

5. Samsung Galaxy Z Flip 4

Ціна: 29 999 грн.

Якщо ви бачили попередній смартфон Z Flip 3, зміни в дизайні нового Samsung Galaxy Z Flip 4 з першого погляду можна навіть не помітити.

Він має знайомий вигляд із плоскими боками (цього разу з дещо меншим заокругленням), з чорним “козирком” уздовж верхнього краю задньої панелі, на якому розміщено два сенсори задньої камери та зовнішній дисплей.

Інша частина задньої панелі покрита склом Gorilla Glass Victus Plus і доповнена рамкою з армованого алюмінію того ж кольору.

В якості основного дисплея виступає 6,7-дюймова Dynamic AMOLED 2X матриця з роздільною здатністю Full HD+ (2640 x 1080) і плавною частотою оновлення 120 Гц, яка може зменшуватися до 1 Гц для збільшення часу автономної роботи.

Зовнішній дисплей дуже схожий на той, що використовувався на Galaxy Z Flip 3 – це та ж 1,9-дюймова Super AMOLED матриця, а також та сама роздільна здатність 260 x 512 пікселів і частота оновлення 60 Гц.

У Samsung Galaxy Z Flip 4 є три камери, які на перший погляд дуже схожі на камери Z Flip 3. Але незважаючи на те, що їхні апертури загалом однакові, на Flip 4 основний 12-мегапіксельний сенсор пропускає більше світла, роблячи знімки якіснішими та яскравішими.

Flip 4 здебільшого сфокусований на компактності та портативності, а не на продуктивності, як Fold 4, проте, в ньому не економили на продуктивності, оснастивши його новітнім процесором Snapdragon 8 Plus Gen 1 від Qualcomm.

Незважаючи на збільшення ємності батареї всього на 12%, Flip 4 має відмінний час автономної роботи. Цьому сприяє адаптивний дисплей, інтелектуальне управління живленням, яке динамічно налаштовується залежно від використання.

6. Samsung Galaxy S23

Ціна: 37 799 грн.

Samsung Galaxy S23 – найменший смартфон у лінійці Galaxy S23, але це, безумовно, один із найфункціональніших смартфонів Samsung, коли-небудь створених, і цілком можливо, найкрасивіший з усіх.

Як і його попередник, Galaxy S23 – це смартфон, який досить компактний, щоб покласти його в кишеню і забути про нього. У сучасному світі великогабаритних смартфонів (таких як Galaxy S23 Ultra, описаний вище) його корпус розміром 146,3 x 70,86 x 7,62 мм здається дуже маленьким.

6,1-дюймовий дисплей Galaxy S23 залишився таким же, як і в його попередника, що в жодному разі не погано. Завдяки частоті оновлення 120 Гц і роздільній здатності 1080 x 2340 все виглядає доволі плавно і чітко, а яскравість смартфона цілком достатня для забезпечення гарної видимості на сонці.

Задня система камер S23 ідентична смартфону S22. Це 50 Мп основний об’єктив, 12 Мп надширококутний об’єктив і 10 Мп телеоб’єктив (з 3-кратним оптичним зумом), які здатні конкурувати з об’єктивами Apple iPhone 14.

Було б непогано, якби Samsung оснастила S23 основним об’єктивом на 108 Мп, але пристрій отримав вражаючу 12-мегапіксельну селфі-камеру, що перевершує аналог свого попередника.

Як і у випадку з S23 Ultra, стандартний S23 може похвалитися унікальним в усіх напрямках процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

Фактично, новітній процесор від Qualcomm забезпечує виняткову продуктивність для всіх видів мобільних завдань, тому вам рідко бракуватиме продуктивності в Galaxy S23.

Батарея Galaxy S23 трохи більша, ніж у S22, ємність збільшилася з 3700 мАг до 3900 мАг. Проте, смартфон підтримує ту саму дротову 25 Вт зарядку, що і S22, а також має підтримку швидкої бездротової зарядки.

Базовий Galaxy S23 – це (відносно) доступний спосіб стати власником пристрою з топової лінійки Galaxy. Звісно, ви не отримаєте всього того, що пропонує смартфон із приставкою “Ultra”, але саме тому Galaxy S23 обійдеться вам набагато дешевше.

7. Samsung Galaxy A13

Ціна: 7 500 грн.

Купивши цей смартфон замість Samsung Galaxy S22, ви можете заощадити досить велику суму грошових коштів, хоча при цьому вам доведеться піти на досить серйозні компроміси. Вся річ у тім, що ви хочете від нового смартфона… і скільки ви готові витратити на його придбання.

Зовні Galaxy A13 виглядає цілком симпатично, своїм модулем системи камер на задній панелі, він дуже схожий на смартфони флагманської лінійки.

Samsung Galaxy A13 оснащений 6,6-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2408 x 1080 пікселів, який непогано справляється з відображенням веб-сайтів, фотографій, відео та ігор.

Він досить яскравий, контрастний і чіткий, і хоча в ньому немає підтримки HDR або частоти оновлення вище 60 Гц, у власників немає жодних нарікань при його використанні.

Що стосується камер, то немає жодних сумнівів у тому, що, витративши трохи більше грошей, ви отримаєте систему камер, яка зможе робити значно якісніші знімки, але водночас Samsung Galaxy A13 непогано справляється з отриманням хороших фотографій у простих умовах зйомки.

У частині продуктивності Galaxy A13 теж не підведе, ви зможете запускати все, що захочете, але вам доведеться миритися з більш низькою потужністю процесора, як порівняти з більш дорогими смартфонами.

У тестуванні батареї Galaxy A13 при перегляді потокового відео з низькою гучністю і максимальною яскравістю екрану протягом години, рівень заряду батареї знизився на 10%, що говорить в цілому про можливу роботу смартфона в даному режимі близько 10 годин.

Якщо ж знизити яскравість дисплея, можна збільшити час автономної роботи пристрою, так що його буде цілком достатньо для перегляду фільму в далеких поїздках.

Якщо ви шукаєте недорогий смартфон від Samsung, який має відмінне співвідношення ціни і якості, то Galaxy A13 може стати ідеальним бюджетним рішенням в даному питанні.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ