Купуючи новий смартфон, ви отримуєте певний набір встановлених додатків. Але не всі з них є по-справжньому корисними, а деяких необхідних програм може і зовсім не виявитися. Про те, які додатки необхідно завантажити відразу після купівлі телефону, читайте далі.
Сайт “Дія” спростив життя багатьом громадянам, скасувавши необхідність витрачати час і нерви в довгих чергах під час реєстрації автомобіля, заміни закордонного паспорта, сплати штрафів тощо. Використання програми “Дія” робить подібні рутинні справи ще простішими, оскільки тепер для доступу на сайт вам не потрібно мати під рукою комп’ютер.
Один цей додаток з легкістю замінить вам щоденник, особистий щоденник і блокнот для записів. В Evernote ви можете набирати тестові нотатки, сканувати записи, зроблені від руки, додавати посилання на сайти, інтегруючи їх прямо в текст, зберігати картинки, аудіофайли і виконувати багато інших завдань.
Якщо ви ведете складні проєкти або маєте звичку розкидати нотатки по різних зошитах, блокнотах та електронних носіях, є сенс перевести всі їх в один застосунок, що дає змогу мати швидкий доступ до будь-якої інформації, яка міститься в ньому.
Онлайн-перекладач від Google давно обзавівся власним додатком, який має багато корисних функцій. Головна особливість цієї програми в тому, що вона дає змогу спілкуватися з іноземцями, не знаючи мови. Для цього в додатку є режим розмови, в якому достатньо встановити мову, якою розмовляєте ви і ваш співрозмовник, і додаток буде перекладати все сказане, видаючи переклад у вигляді аудіо та текстовому форматі одночасно.
Тим, хто не планує виїжджати за кордон, стане в пригоді інша опція Google Translate. За допомогою програми можна сканувати і перекласти будь-який текст. Тобто, вам навіть не потрібно буде вбивати вручну те, що необхідно перекласти. Ця опція допоможе зрозуміти будь-який напис іноземною мовою.
Якщо ви завантажили файл, стиснутий для більшої компактності у формат RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO або ARJ, то вам знадобиться додаток RAR, який розпакує цей файл за лічені хвилини. Ви можете зіткнутися з книжками, фотографіями та програмами, що знаходяться в таких компактних форматах. Крім того, ви зможете самостійно стискати “важкі” файли, щоб ними було простіше обмінюватися, наприклад, поштою.
Цей застосунок дає змогу безпечно підключатися до інтернету, де б ви не перебували. NordVPN допомагає знайти і заблокувати небезпечні веб-сайти, захищаючи гаджет від вірусів та інших кіберзагроз. Крім цього, додаток блокує надокучливу рекламу на будь-яких сайтах і дає доступ на сервіси з географічними обмеженнями. NordVPN діє в 60 країнах світу. Додаток є платним, але перші 7 днів використання вважаються пробним періодом, який не оплачується.
Додаток Pocket корисний для тих, хто любить серфити в інтернеті. Якщо ви читаєте новини в різних додатках і на різних сайтах, дивитеся багато відео, читаєте статті в інтернет-виданнях, але потім не можете згадати, де і що знайшли, то вам просто необхідний Pocket. Ця програма зберігає необхідні посилання і саму інформацію, знайдену вами на просторах інтернету.
По суті Google Диск – це сховище для контенту в будь-якому форматі. Тут можна розміщувати відео, аудіо та різноманітні текстові документи. Особливість такого сховища полягає в тому, що ви можете мати доступ до власних даних з будь-яких пристроїв, а не тільки зі смартфона. Також ви можете давати такий доступ іншим користувачам інтернету. До речі, інші користувачі зможуть не тільки переглядати, а й редагувати ваш контент, якщо ви дасте їм таку можливість. Крім цього, ви можете швидко знаходити будь-які файли і відкривати нещодавно переглянуті або відредаговані, але і на цьому функціонал програми не закінчується.
Можливо, не всі додатки, описані в нашій статті, здадуться вам корисними, але кожен користувач смартфона зможе знайти для себе в цьому списку щось підходяще. Також варто зазначити, що деякі з цих додатків є унікальними у своєму роді і не мають аналогів. Про інші додатки можна сказати, що вони вважаються найпопулярнішими серед схожих програм.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…