Стежити за користувачами iPhone можна тільки в тому разі, якщо самі власники вчиняють дії, що порушують роботу безпеки операційної системи. Тому важливо не переходити за посиланнями, які надсилають через месенджери невідомі люди.
Він зазначив, що перевірити iPhone на предмет стеження можна тільки за допомогою спеціальних програмних засобів, які не доступні звичайним користувачам.
Водночас, як звернув увагу Черноусов, з погляду безпеки смартфони iPhone є одними з найзахищеніших пристроїв, оскільки операційна система iOS не дає змоги ставити додатки в обхід магазину App Store, чого не можна сказати про аналоги на Android.
“Там способів потрапити на пристрої у нелегального і шпигунського софту значно більше – починаючи від банального переходу по шкідливому посиланню і закінчуючи встановленням ПЗ зі сторонніх джерел”, – підкреслив експерт.
За його словами, стежити за користувачами iPhone можна тільки в тому разі, якщо самі власники вчиняють дію, яка порушує роботу безпеки операційної системи.
“Щоб на ваш iPhone не потрапило шкідливе ПЗ, можу порадити тільки одне – не переходити за незрозумілими посиланнями, які надсилають через месенджер невідомі люди”, – підсумував експерт.
Для захисту конфіденційної інформації варто регулярно оновлювати програмне забезпечення і прошивку, встановлювати надійні паролі та обмеження, час від часу чистити сховище, а також з обережністю використовувати мережеві функції, такі як друк через хмарні сервіси.