Час читання: 2 хв.Зовсім недавно компанія Nothing представила друге покоління свого фірмового смартфона. Nothing Phone (2) зовні дуже схожий на першу модель, однак різниця між ними все-таки є. Ось п’ять відмінностей Nothing Phone (1) від Nothing Phone (2):
- Процесор. У новій моделі використовується топовий Snapdragon 8+ Gen1, тоді як у першому поколінні було встановлено середньобюджетний Snapdragon 778G+. Як наслідок, новинка набагато краще показує себе в іграх, автономності та швидкості роботи (за синтетичними тестами в 2-3 рази). Є й побічний ефект – чип 8+ Gen 1 набагато сильніше гріється.
- Гліфи. Смужки, що світяться, на задній кришці Nothing Phone (2) стали істотно кориснішими: вони більш гнучкі в налаштуванні завдяки більшій кількості світлодіодів. А ще для другої моделі розроблено нові сценарії, які допоможуть вам рідше брати смартфон у руки.
- Камера. Обидві моделі знімають з роздільною здатністю 50 Мп, проте в Nothing Phone (2) встановлений більш просунутий датчик Sony IMX890 з підтримкою Advanced HDR і поліпшеною стабілізацією відео. Однак що перша, що друга модель не б’є рекордів: це просто гідні смартфони, але камера – не їхня головна фішка.
- Дисплей. Діагональ екрана Nothing Phone (2) помітно зросла – 6,7 дюйма проти 6,55 дюйма в першій моделі. “Двійка” отримала LTPO-матрицю, яка вміє динамічно регулювати частоту оновлення кадрів від 1 до 120 Гц – а значить, енергоспоживання такого екрану буде нижчим. Яскравість теж підросла: вражаючі 1600 ніт у піку проти стандартних 500 у першому поколінні.
- Акумулятор. Тут чиста арифметика: ємність батарейки в Phone (1) – 4500 mAh, а в Phone (2) – 4700 mAh, що становить близько 5% приросту ємності. Укупі з більш енергоефективними чипом і дисплеєм “двійка” проживе довше від одного заряду.
Вартість Nothing Phone (2) відчутно зросла порівняно з Phone (1). Тепер базова версія коштує $599, тоді як минула модель стартує з $320. Чи варті перераховані вище переваги майже дворазової переплати – вирішувати тільки вам.
Якщо ви не женетеся за найновішим і найпродуктивнішим “залізом”, то Nothing Phone (1) – гідний варіант за дуже розумною ціною.
Митник МихайлоБільшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.