Це новий Samsung Galaxy Z Fold 5, і він став трохи кращим і розумнішим, але загалом це скоріше доопрацювання, а не капітальний редизайн. Що, мабуть, не так вже й погано, враховуючи, що попередник був найбільш продаваним великим складним смартфоном у світі. Також було представлено ще Galaxy Z Flip 5, детальніше у нас в огляді .
Samsung вирішила основну проблему з Galaxy Z Fold 4 – Galaxy Z Fold 5 тепер закривається повністю плазом, завдяки новому дизайну шарніра. Samsung називає її Flex Hinge, і вона являє собою конструкцію з двома напрямними, яка розсіює зовнішні впливи. Новий шарнір забезпечує більш гнучкий режим Flex – ви зможете встановлювати телефон практично під будь-яким кутом для фотографування без допомоги рук або використання додатків з розділеним екраном.
Galaxy Z Fold 5 також тонший завдяки плоскому складанню і на 10 гр легший за свого попередника.
Матеріали не змінилися – Galaxy Z Fold 5 використовує рамку з броньованого алюмінію та скляну панель зі скла Gorilla Glass Victus 2 над зовнішнім дисплеєм і задньою панеллю. Galaxy Z Fold 5 відповідає тому ж стандарту водонепроникності IPX8, що і його попередник.
Зовнішній дисплей та головний екран зберегли відповідні параметри – ви отримуєте 6,2-дюймовий Dynamic AMOLED 2X з роздільною здатністю 2316×904 пікселів і адаптивною частотою оновлення 120 Гц (48~120 Гц) на зовнішній стороні, а також 7,6-дюймовий Dynamic AMOLED 2X. з роздільною здатністю 2176×1812 пікселів і адаптивною частотою оновлення 120 Гц (1~120 Гц) всередині. Дисплеї також зберегли своє співвідношення сторін.
Основний екран цього року став на 30% яскравішим, досягнувши піку в 1750 ніт.
Звичайно, новий Galaxy Z Fold5 отримав найшвидший мобільний чіп, доступний у мобільній платформі Snapdragon 8 Gen 2 для Galaxy — такий самий, як і в серії Galaxy S23, — але більший Fold, ймовірно, краще розсіює тепло завдяки своїй капітально відремонтована система охолодження і завдяки більшій площі поверхні.
Камера ніколи не була головним фокусом серії Galaxy Z Fold, і Galaxy Z Fold5 не протистоїть цій тенденції. Вся система камер, здається, не змінилася порівняно з 2022 роком — ви отримуєте дві селфі-камери — 10-мегапіксельну f/2.2 1,22 мкм, вбудовану в екран кришки, і 4-мегапіксельну f/1.8 2,0 мкм камеру під дисплеєм усередині.
Ззаду ви маєте ширококутну камеру на 50 МП f/1,8 1,0 мкм, ультрашироку камеру на 12 МП f/2,2 1,12 мкм і 10 МП f/2,4 1,0 мкм із 3-кратним збільшенням.
Акумулятор має таку ж ємність 4400 мАг з підтримкою дротової зарядки 25 Вт і бездротової зарядки 15 Вт. Вони дозволяють заряджати 50% за 30 хвилин, що за сучасними мірками далеко не так добре. Термін служби батареї повинен бути трохи кращим, ніж раніше, завдяки новому більш ефективному чіпу Snapdragon 8 Gen 2.
Samsung покращила багатозадачність у Galaxy Z Fold5. Панель завдань тепер містить до чотирьох останніх програм для швидкого перемикання між ними, а перетягування двома руками дозволяє легше переміщувати вміст між програмами та екранами. Натисніть і утримуйте зображення в Галереї одним пальцем, а іншим пальцем відкрийте Нотатки та опустіть зображення.
З’явилася нова версія S Pen Fold Edition, яка стала тоншою та компактнішою, ніж раніше. Його можна поєднати з тонким футляром S Pen Case, який у поєднанні з ручкою лише трохи більший за звичайний футляр і доступний у різноманітних кольорах.
Samsung Galaxy Z Fold 5 доступний для попереднього замовлення на деяких ринках сьогодні та надійде в продаж з 18 серпня. Телефон доступний у кольорах Icy Blue, Phantom Black і Cream, на вибір 256 ГБ за 74 999 грн, 512 ГБ за 74 999 грн. 1849 і 1 ТБ за ціною 78 999 грн.
Сьогодні були опубліковані перші результати бенчмарку Geekbench 6 для чіпа M4 Pro, і вони досить…
Samsung повідомила про небезпечну вразливість у чіпах Exynos, яка ставить під загрозу особисті дані користувачів.…
Бездротові навушники відкрили нові горизонти для прослуховування музики, але вибір способу підключення може суттєво вплинути…
У третьому кварталі 2024 року компанія Apple встановила новий рекорд продажів, реалізувавши 54,5 мільйонів пристроїв…
З дитинства нас вчили: виходячи з дому, вимикай світло і витягай вилки з розеток —…
Сьогодні компанія OpenAI запустила функцію пошуку в ChatGPT, своєму популярному чат-боті, що дозволить їй конкурувати…