Топ-7 корисних можливостей Android-смартфонів, про які багато хто не знає

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 3 хв.

Багато хто користується своїм Android-смартфоном виключно заради дзвінків і надсилання повідомлень у месенджерах. Однак, це не всі корисні функції, які доступні користувачеві телефону.

Посилання на робочому столі для додатків

Більшість додатків дають змогу створювати на робочому столі спеціальні ярлики для швидкого доступу. Деякі віджети допомагають користуватися програмами частково, не запускаючи їхні повноцінні вікна. Також смартфони на Android дають змогу створити ярлик для будь-якого сайту, для цього в браузері необхідно натиснути на “три крапки” і кнопку “Додати на головний екран”. Можна вибрати вкладку “Інкогніто” в браузері – щоб ніхто не здогадався, які сайти ви відвідуєте в інтернеті, – і винести її на видне місце на одному з робочих столів. У додатках для виклику таксі можна створити улюблений маршрут і розмістити віджет із ним на головний екран. Тоді для замовлення автомобіля необхідне всього лише одне натискання на дисплей.

Реклама

Прискорення роботи

Роботу будь-якого смартфона можна прискорити. Для цього потрібно скористатися вкладкою в налаштуваннях “Параметри розробника”. Якщо в кожному з параметрів поставити значення 0,5х, то смартфон працюватиме швидше. Цей параметр впливає і на анімацію вікна, і на анімацію переходів.

Зміна регістру літер надрукованого тексту
Щоб скористатися цією можливістю, потрібно виділити фрагмент тексту і затиснути клавішу Shift. Якщо ви зробите це один раз, до великої стане перша буква. Якщо натиснути кілька разів, то регістр змінить весь текст.

Швидкий доступ до регулювань

В Android існує система швидкого доступу до панелі управління. Один раз свайпнувши по екрану, ви відкриєте доступ до зміни рівня гучності телефону, збільшення яскравості, переходу до роботи в режимі “Спеціальні можливості” і багато іншого. Якщо винести в це меню найпотрібніші вам налаштування, то ви за кілька секунд зможете впоратися з будь-яким завданням у вашому смартфоні.

Масштабування екрана

Це зручна функція для людей, які скаржаться на поганий зір. Вам потрібно знайти в налаштуваннях смартфона “Спеціальні можливості”. Там вибрати “Жести для збільшення”. Тепер під час натискання на ділянку дисплея вона збільшуватиметься.

Пошук за зображеним на фотографіях

Більшість пристроїв на базі Android вже мають встановлений додаток Google Photos. У ньому ви можете знайти картинки, використовуючи лише їхні назви. Якщо ввести в пошуковому рядку, наприклад, слово “море”, то програма автоматично видасть вам усі наявні картинки, де воно зображене. Це дуже зручно і швидко.

Вибіркове вимкнення сповіщень

Під час встановлення на телефон різних додатків з Google Play, система автоматично дозволяє їм надсилати будь-які повідомлення. Тільки через кілька тижнів приходить розуміння, що тобі регулярно надсилають дратівливі повідомлення, які не хочеться читати. Найчастіше так поводяться ігри. Однак небажані push-повідомлення можна відключити. Для цього в налаштуваннях смартфона потрібно вибрати вкладку “Додатки”, там вибрати “Повідомлення”. Тепер можна заблокувати або всі повідомлення, або дозволити тільки короткі повідомлення.

Розширені налаштування браузера

Якщо ваш телефон на Android, то вам доступні й розширені налаштування браузера Google Chrome. Для доступу до них потрібно ввести в адресному рядку chrome://flags/. Виберіть у списку функцій ті, що сподобалися, а потім перезавантажте браузер, щоб вони почали працювати. Наприклад, серед корисних функцій є Automatic tab discarding. Вона призупиняє роботу відкритих вкладок після того, як ви перестали їх використовувати. Це знижує споживання оперативної пам’яті вашого телефона. Для плавної прокрутки сторінок використовуйте Scrolling. Parallel downloading підвищує швидкість скачування файлів з інтернету. Опція Fast tab/window close прискорить процес закриття вкладок, а Force-saving of passwords буде автоматично зберігати введені вами паролі.

Часто ми й не підозрюємо, які можливості приховує наш телефон. Пристрої на базі Android при грамотному використанні можуть працювати вдвічі швидше і не поступатися за функціоналом середньостатистичному комп’ютеру.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ