Xiaomi Mi 5, Mi MIX і Mi Note 2 отримали глобальне оновлення ОС

Час читання: < 1 хв.

Компанія Xiaomi днями випустила beta-версію China Developer ROM Android 8.0 Oreo для Xiaomi Mi 5, Mi MIX і Mi Note 2. Зараз же з’явилася новина, що анонсували глобальну beta-версію прошивки.

Реклама

Як вже було сказано вище, оновлення отримали смартфони Xiaomi Mi 5, Mi MIX і Mi Note 2. В цілому в прошивці нічого не змінилося. Більшість нововведень свіжої ОС вже присутні в MIUI 9. Проте Xiaomi виправила недоліки попередньої версії і поліпшила автономний час роботи пристроїв. Крім цих трьох смартфонів найближчим часом компанія збирається продовжити оновлювати свої старі девайси до останньої версії операційної системи.

Зараз читають  Samsung залишається на вершині ринку смартфонів у Європі, а Xiaomi та Redmi входить у топ-10

За заявою виробника тестування триватиме недовго. Швидше за все вже в кінці другого кварталу користувачі отримають фінальну версію прошивки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОmiui

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.