iPhone 8 перетворюється в «цеглину» після заміни дисплея

Час читання: < 1 хв.

Власники iPhone 8 і iPhone 8 Plus, які встановили на свої смартфони iOS 11.3, зіткнулися з несподіваною проблемою. За даними 9to5mac, велика кількість користувачів по всьому світу поскаржилися, що після заміни дисплея в не авторизованому сервісному центрі, їх пристрої перетворилися в «цеглини». При цьому замінений дисплей повністю справний, а проблема з’явилася тільки після оновлення до iOS 11.3.

Реклама

Минулого року аналогічна ситуація сталася з власниками iPhone 7. Тисячі користувачів скаржилися, що після заміни сканера відбитків пальців в неавторизованих сервісних центрах, даний модуль переставав працювати. Відбувалося це через те, що Apple програмно блокувала роботу сторонніх модулів Touch ID. На щастя, ця проблема була швидко вирішена випуском спеціального оновлення для власників iPhone 7.

Як виявилося, в iPhone 8 і 8 Plus встановлена ​​схожий захист, але цього разу він реалізований трохи складніше. У цих смартфонах передбачений спеціальний мікрочіп, який визначає легітимність дисплейного модуля. Після установки нової матриці, представники СЦ повинні в обов’язковому порядку скинути його і оновити під відповідний модуль. Якщо цього не зробити, iOS НЕ буде зчитувати дотику до екрану, а iPhone зі смартфона перетворюється в «цеглину».

Зараз читають  OnePlus Nord CE4 Lite показали на живих фотографіях

Зараз невідомо, чи буде Apple випускати оновлення, яке поверне працездатність нелегально відремонтованого iPhone 8 і iPhone 8 Plus. У випадку з Touch ID на iPhone 7 проблема була вирішена на користь покупців, але в цього разу все може бути інакше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО9to5mac

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.